Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Što se događa s Ebayom???

Neki dan prijatelj mi naruči artikl jer nisam imala love na kartici. Sutradan se javi i kaže čuj lik je obrisao artikl kao da ga nikad nije ni bilo, nisam siguran da ću moći povući novce natrag. Za dva dana ja naručim opet ali od drugog prodavača i ebay mi pošalje poruku da je tom prodavaču neko upao na profil i da ako dobijem kakvu poruku od njega ništa ne kupujem. A ja već novce uplatila.. Osim toga, ne postoji način da se direktno kontaktira Customer service na ebayu (prije je ta mogućnost postojala). Malo sam istraživala i primijetila sam da svi prodavači tog artikla (jakna je u pitanju) imaju čudne profile....npr, članovi od 2004, 2007 godine a 3 followera i gle čuda, 100% pozitivnog feedbacka... [:sokiran] Uglavnom, ja sam svoje novce izgubila, oba artikla su nestala sa stranice, i ne pada mi na pamet više tamo kupovati. A godinama jesam i uvijek su mi bila pozitivna iskustva. Osim toga na Paypalu sam obrisala kartice jer se ni tamo više ne osjećam sigurno. Eto cure čisto da znate i ako ima još koga sa sličnim iskustvom ili objašnjenjem nek podijeli..
2015 10 20
Joj. Neki dan je jedna djevojka tu na Krpama pisala da se dvoumi bi li naručila od sellera koji je također imao stari profil a nešto sitno povratnih tipa 14-ak ocjena...(bubam). Nju smo uspješno odvratilli od ideje... [:ljut]
2015 10 20
Ja sam isto tako narucila i vratili su mi novce nakon sto sam otvorila case ali mora proci mjesec dana od kad si kupila artikal pa prijavis da nije dosao i vrate ti odmah novce i ja sam ludila ali eto na kraju se sve dobro zavrsilo...a i ja sam malo razocarana sa e bayom jel mi u posljednje vrijeme nista ne dolazi znaci narucim onako 10 stvari sitnica i dode samo dvije ma uzas neznam sta se desava.....
2015 10 20
ma bilo je nekih cizmica za 30-40kn to sam vidila i bila mi smjesna cifra pa nisam kupila, prije 2-3 dana mozda isto seller jako dugo sa 2-3 feedbacka mislim da netko krade stare profile
2015 10 20
trebas samo otvoriti dispute nakon roka i dobit ces natrag lovu
2015 10 20
naravno sad kad nemas paypal neznam kako [:smije]
2015 10 20
Meni isto pola stvari nazalost nije stiglo :( u zadnje vrijeme
2015 10 20
Ma imam paypal, samo sam makla kartice just in case. [:smijesi] Uglavnom, problem je u tome što jedino rješenje koje ebay nudi je Open Case - ali kao da kontaktiraš sellera. To u startu znam da mi neće proći pošto je seller lopov .... e sad, da li će njima doći kakva obavijest da taj "Case" još nije riješen ili?? Jer ono, artikl kao takav više jednostavno ne postoji..
2015 10 20
Vratit će ti novce bez obzira što je seller izbrisan. Imala sam ja nekoliko tekvih slučajeva i svi su pozitivno riješeni. Bitno je otvoriti Case
2015 10 20
aj barem neka nada [:smijesi]
2015 10 20
da.. ti zamoliš ebay da ti oni refundaju novce, a onda se oni dalje nose sa sellerom. bar sam ja tako skužila da to ide.jer uvijek dobijem novce nazad [:smijesi]
2015 10 20
znači događalo ti se češće a [:smijesi]
2015 10 20
meni nista ne dolazi s ebaya od pocetka 9 mjeseca [:frustriran] [:ljut]
2015 10 20
evo vratili mi pare u roku 3 dana čovječe [:smije]
2015 10 20