Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Stranice s jeftinim Uggsicama

Pozdrav cure. U zadnje vrijeme su na fejsu pocele iskakati reklame za internet stranice na kojima se prodaju Uggsice po duplo nizim cijenama. Jedna od takvih je Snowboot Clearance s koje sam i ja sama narucila. Na prvu mi je bilo sumnjivo, ali stranica im izgleda totalno sluzbeno, s pravim logotipom Ugg-a te cak imaju u ponudi i druge stvari npr. Ugg cipele i papuce, odnosno bolje reci po nicemu mi nije izgledalo fejk niti kinesko. Dobila sam i tracking number i trenutno mi je paket u nizozemskoj na putu prema ovdje. Zanima me da li je netko vec kupio i dobio uggsice? Sto ste dobile? Original, dobar fejk, los fejk? Ono sto me zbunilo je to da sve cesce iskacu slicne stranice s razlicitom adresom. Buduci da se proizvode u kini ne znam dal je netko odlucio prodavat ih bagatela ili prodaje maglu [:smije]
2015 10 22
uzela ake na aliju za 210kn i ok su. ne izvjezbano oko nemoze skuzit al sam uzela i tu na krpicama lfa i nebo i zemlja su svima kojima se svidaju uggsice predlazem da uzmu il lfa il bearpaw jer njih se nisu sjetili lazirat jos
2015 10 22
Lako provjeriš stranicu jel fejk ili ne.Samo ukucaš na stranici scamadviser.com pa vidiš gdje se nalazi stranica u kini(fejk,fejk,fejk) ili u eu..
2015 10 22
Andrea legenda si ! [:smije] U sve se kužiš sve i sve imaš [:smije] [:poljubac]
2015 10 22
[slika:0ff944de-4906-4480-b9fd-32016a139f7a] nazalost su ti fejk. Ima ugg na svojoj stranici mogucnost ukucavanja laznih ugg atranica pa ti odmah ispod napisu jel offitial dealer ili counterfiet tj.kopija.
2015 10 22