Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Ako koja zna slučajno

Čitam natječaj za posao od INE i piše pod uvjetima: zdravstvena sposobnost sukladno pravilniku o poslovima s posebnim uvjetima rada članak 3, točke 7. i 47. i sada dolje na kraju piše da se prvi slanju zamole moraju priložiti dokumenti o ispunjenju svih uvjeta. To tražim doktora ili je to sanitarna ili šta, ne razumijem [:sramezljiv]
2015 10 23
Ubaci to u Google i dobit ćeš pdf u kojem sve pise
2015 10 23
3. Rukovanje uređajima na postrojenju za dobivanje i preradu sirove nafte i plina a) Posebni uvjeti radnika: 1. dob života (zahtjevi): radnik stariji od 18 godina; 2. st ručna sposobnost (zahtjevi): stručna sprema odgovarajućeg stupnja obrazovanja za struku u kojoj se stječu znanja, vještine, navike i radne sposobnosti za obavljanje poslova; 3. zdravstveno stanje: - zahtjevi: dobar vid na daljinu (sa ili bez korekcije) - kontraindikacije: psihoze, epilepsija, kronične bolesti respiratornog sustava sa znacima respiratorne insuficijencije, alkoholizam i druge ovisnosti, teže reumatske bolesti, neuropatije, bolesti perifernih krvnih žila, bolesti sa sklonošću nesvjestici; 4. psihička sposobnost (zahtjevi): opća intelektualna razvijenost iznad nivoa koji se označava kao granični, prosječna emocionalna stabilnost, socijalna prilagođenost. b) Rok za ponovnu provjeru: 1. zdravstvenog stanja: 24 mjeseca 2. psihičke sposobnosti: 48 mjeseci.
2015 10 23
Rekla bi da ti je dovoljna potvrda od doktora opće prakse da ne boluješ od navedenih bolesti,no najsigurnije je da nazoveš i pitaš.
2015 10 23
Prema pravilniku dr.medicine rada.
2015 10 23
Čitala sam pravilnik i ubacila sam u google, ali ne piše da li je to potvrda od liječnika opće prakse ili dr medicine rada. uglavnom hvala
2015 10 23
Inače prema zakonu te pregleda plaća poslodavac. Najbolje da se raspitaš u Ini. [:smijesi]
2015 10 23
Najbolje je tako. [:smijesi] Možda čak imaju ugovor s nekim dr. Sretno! [:smijesi]
2015 10 23
Hvala ComeStai, sada sam im poslala mail. [:smijesi]
2015 10 23
potvrda medicine rada , lječničko uvijerenje napravljeno na medicini rada o sposobnosti osobe... 400,500 kuna mi se čini
2015 10 23
U bivsoj firmi oni kandidati koji su prosli natjecaj tek onda sam ih uputila na ljecnicki pregled (medicina rada), ali sve zavisi od firme do firme. Sretno [:smijesi]
2015 10 23
To ti je svjedodžba/uvjerenje o sposobnosti za rad po tim točkama (članak 3. je svaki za PUR). Točka 7 je rad sa zapaljivim tekućinama, plinovima i sl, a t.47 su poslovi u kojima se radi sa naftom i naftnim derivatima... radim na medicini rada i kod nas je to 320 kn. Obično se pri zapošljavanju (ne unaprijed) šalje na prethodni liječnički pregled (plaća poslodavac, može zatražiti povrat od HZZO-a uz obrazac RA-1 ili plaća sam radnik.. ovisi o dogovoru između radnika i poduzeća). U tvom slučaju moraš obaviti liječnički prije i RA-2, odnosno svjedodžbu o sposobnosti priložiti uz zamolbu.
2015 10 23
Koje su to gluposti, da plaćam nešto prije nego uopće znam da li će me primiti ili ne [:vrti] A 300 kuna nisu mali novci [:znoji]
2015 10 24