Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

O korisnicima stranice mojkrpice - ZAMJENE

Meni su ipak najdraže one kojima stoji da je za zamjenu cijena veća [:smije]
2015 10 23
Meni je fascinantno što neke npr. lajkaju neku moju stvar i onda se ne žele za tu stvar mijenjati [:hihot] Koji je dakle smisao OMILJENIH?
2015 10 23
Inace nisam za zamjene i pisalo mi je to na profilu,medutim ne smeta mi ukoliko netko posalje upit za zamjenu, pogledam svaku ponudu pa ako mi se nesto stvarno svidi pristanem.. A i tokom mjeseca nekad je novcanik deblji pa samo kupujem i prodajem, kad se stanji i sama posaljem upit za zamjenu..No ipak sam maknula naznaku da samo prodajem upravo zbog ovakvih tema.. Al dok su ljudi ljubazni i pristojnii ne smeta mi uopce sto pise sa strane..
2015 10 23
Ja volim dobiti upit pa makar se radilo i o zamjeni. Zanima me što je od mojih artikala zamjećeno. Iako sam se prije ponekad mijenjala, trenutno nisam za zamjenu. Ali mogu pogledati, ako mi nešto baš upadne u oko, nikad se ne zna... [:hihot] Uglavnom neka bude nekih upita, jer su krpice kao stranica dosta zamrle, barem da se nešto događa. [:smije] [:smije]
2015 10 23
gea1508m - Obzirom da sam ono što tražim navela u opisu profila a isti je podložan promjenama (obično na kraju kupim što mi treba) i jedino pomaže nakon što promijenim detalje izlogiram se i nakon par sekundi se ulogiram ponovo. Ne upali svaki puta iz prve, ali to pali bilo na Chromu ili Firefoxu.
2015 10 23
Da postam temu - to je samo copy/paste rad, niti gledaju niti pitaju. Tražim linkove jer svaka najbolje zna što ima što nema, a ne da bezuspješno vrludam po tuđim profilima u nadi da uopće imaju moj broj bilo čega a napose onoga što tražim. [:ljut] Opis profila često mijenjam pogotovo jer ono što tražim na kraju kupim. [:ljut] Svaka čast curama koje imaju uspješne zamjene.
2015 10 23
1 2