Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

O korisnicima stranice mojkrpice - ZAMJENE

Mozda po stoti put tema (stvarno ne pratim stalno teme ovdje oprostite). Zasto korisnice jednostavno ne odustanu slat dosadne upite o zamjenama ako i njima samima na profilu pise CAPS NE RADIM ZAMJENE!! I ja sam vidjela masu divnih krpica i ne pitam cure za zamjene jer i meni na profilu pise da za zamjene NISAM. Ne rade zamjene,ali ako bi se mjenjao netko kome se posalje onda moze, wtf... znam da je ovaj post beskorisan, ali ne znam mozda barem jedna osoba procita i prestane s tim
2015 10 23
takve mi i najviše šalju upite. i po par puta u tjednu za istu stvar [:hihot]
2015 10 23
Probaju. Možda su se nekad cure predomislile pa su poučene tim iskustvom nastavile praksu. [:smijesi] Osobno mi to ne smeta, ako su pristojne. [:smijesi]
2015 10 23
Kod mene piše da mijenjam samo robu i naaajviše dobim upita baš za ostale stvari i uvijek lijepo odgovorim, samo mi je žao što se ne čita "O meni". :/ Ja osobno uvijek to pročitam
2015 10 23
Pretpostavljam da im to piše da ne bi stalno dobivale upite o zamjeni. A možda jednostavno ne mogu promijenit opis, meni stoji prastari opis i ne mogu ga promijenit ni u Chrome ni u Mozilii pa sam odustala. [:kesi] Al slažem se s Come, ne smeta mi dok god su pristojne.
2015 10 23
ComeStai - meni ne smeta i da mi netko posalje poruku za zamjene, iako mi pise da ih ne radim, ja uvijek lijepo odgovorim nisam za zamjene, hvala i cak stavim happy fejs na kraju [:smijesi] ali ne razumijem zasto svakoj onda na profilu pise 'Zamjene ne radim'. Taj dio mi bas nije jasan, to je poanta svega
2015 10 23
hannah10 logika tu ne stanuje. [:smije] Možda su njima cure dosadne i smetaju ih upiti, ali vole se mijenjati. Što ja znam. [:smije]
2015 10 23
A što je sa istim korisnicama kod kojih piše NISAM ZA ZAMJENU!!!! pa pošalju one upit o zamjeni?Znači,kad se njima mjenja,mjenjati ćemo se,ali nedaj Bože da one dobiju takav upit.
2015 10 23
tko pita ne skita, a ne skita tko pita [:hihot] nije dobar razlog da bi se itko živcirao
2015 10 23
Pa da,upravo to. Bas logika tu ne stanuje
2015 10 23
Meni su najbolje one kod kojih pise: zamjena jedino ako ja vas pitam. [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 23
PinkyOfca daj ne zezaj da i toga ima? [:smije] [:smije] Ako nista drugo barem su iskrene
2015 10 23
Logika je odavno odustala od ovog mjesta i preselila nekamo u toplije krajeve [:smije] Ni meni to nije jasno... a nije mi jasno ni ovo što se meni događa: u protekla dva tjedna baš sam našla ovdje desetak slatkih stvarčica i poslala razne upite... i dobila jedan! odgovor. [:sokiran] Kod nekih je pisala cijena ili zamjena, pa sam prvo pitala za zamjenu, spremna kupiti istu stvar ako kod mene ne pronađu nešto interesantno... i na to potpuni muk. Ja ne provociram one koji izričito navedu da ne žele zamjene, ali ako netko napiše uz određeni artikal da je moguća i zamjena, pa nije mi jasno zar je teško jednu krnju rečenicu sročiti u znak odbijajućeg odogvora?! Tada bih ponudila kune u zamjenu i svi sretni...
2015 10 23
NadaMihaljevic ja sam poslala masu upita za kupnju u startu pa nikad dobila odgovora.. Eto stvarno svega ima, sto se vise vremena provede ovdje steknes iskustva u svemu [:smijesi]
2015 10 23
Hannah, naisla sam na par takvih. [:smije]
2015 10 23
1 2