Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jucer sam...

dobila otkaz u firmi u kojoj sam radila sezonski 5 mjeseci. Jako sam tužna, a i s druge strane bjesna na sebe i sve, jer ova hrvatska ( namjerno malo slovo h ), funkcionira samo u vrijeme sezone. Pa ajde ljudi, nemojte napuštati ovu mizeriju od zemlje i nemojte ići tražiti bolji život vani!! [:frustriran] [:frustriran] Zar da živim od sezone do sezone?! Kako?! od ušteđevine?! Koje?! Max plača mi nije bila dovoljna ni za put do Dubrovnika u jednom smjeru, kamoli da nešto uštedim pa da živim... [:frustriran] [:frustriran] Nego...shvatiš da se u životu moraš nekako snaći sam... nemaš neki oslonac, sigurni zid, ili bilo što ili koga da ti čuva leđa..pa ako nejde milom onda mora silom. Pa sam si tako razmišljala..... Idem čistit kuće! Kuće bogataša! Stranaca sa nestalnim boravištem..pa ono kad bogate gospođe dođu iz inostranstva kući, neda im se mazat svoje bogate prstiće, pa zovu nekog ...ili neku da malo počisti. Hmmmm...jedna cura, koju ja poznajem, uz stalni posao, čisti kuće. I to nebi bilo tolko super, da nisam vlastitim očima vidjela šta je cura napravila s novcem koje je uštedila čisteći! Vlastitu kuću pretvorila u malu idilu, u kojoj naravno, sama živi. Stalno priča sad me ova zove da idem čistit, sad me ona zove da idem čistit. I kad sam pitala kako je došla do tih žena kod kojih čisti, nije mi baš ništa rekla, samo se nasmijala... Sad si mislim, dal treba stavit kakav oglas u novine?? kako naći nekog kome treba čišćenje?? Jel cure imate kakva iskustva ? Kako početi?! [:sokiran] Bila bih zahvalna na nekom savjetiću! Hvala!
2015 10 23
Pa pitaj ponovno tu prijateljicu/poznanicu ali sad joj naglasi da si stvarno ozbiljna i da te zbilja zanima... Iskreno, malo bi me to naljutila takva tajnovitost [:pospan] . Da ne kažem da sumnjivo zvuči.
2015 10 23
i moja poznanica je tako pocela cistiti, prvo apartmane u sezoni (privatne) po preporuci... onda su joj se zene same pocele nuditi, i zvati ju... to ti vecinom tako ide, ako ne radis preko agencije,,, jedna se pohvali drugoj..da tvoj broj... pa se procuje... naravno, ako si temeljita [:smijesi]
2015 10 23
pa neznam zašto cura neće reći, predpostavljam zato što je to jedan način na koji ona dodatno zarađuje i ne misli nekom drugom prepustiti taj posao. I nije radila preko agencije nego je sama našla al neznam kako....
2015 10 23
Pa nece tebi dati svoj sigurni posao. To ti tako ide, sve usmenim putem. Dok god ona sve može pokriti, na nju ne računaj..
2015 10 23
Jesi sigurna da se ne prostituira ustvari? [:hihot] [:hihot] ŠALA samo. Bez uvrede. [:sramezljiv] Probaj isprintati oglase sa narezuckanim rubom i tako se oglašavati. Ili oglas preko Njuškala možda...? Ili pitaj nju ako ima neka mušterija koja joj zadaje probleme da ćeš nju preuzeti ali da nećeš nikad dirati u ostale. Ili ako imaš koju bogatu priju pitaj ih zna li ona nekoga tko treba malu pomoć u kući. Čak i ako ne treba osobno, možda je čula za nekoga a ti se stqvljaš na znanje kao raspoloživa za to. Ili nekoga tko ima stare roditelje pa ih pitaj treba li njihovim mamama i tatama pomoć u kući...social networking. Try. [:smijesi]
2015 10 23
....malo cudno da cura ne zeli reci...moja susjeda je isto tako cuvala dijete i pospremala...kada je mala krenula u vrtic ona je nastavila i dalje cistiti kod iste obitelji... uz neku njihovu preporuku jer kod njih je tri dana u tjednu ..ostala dva cisti kod njihovih prijatelja...zadovoljna i znam da je jos jednu susjedu preporucila dalje..ali za takve poslove po privatnim kucama treba preporuka..znam da ti je sada tesko i da si ljuta..malo se raspitaj i vec ces nesto naci....sretno... [:smijesi]
2015 10 23
jooj neeee ne prostituira se cura. jako je ovak dobra, i ima stalan i siguran posao, dobro plačeni, ali uz njega dodatno zarađuje čišćenjem....malo bi trebala pogledati po tim oglasima... hmmm
2015 10 23
[:smije] Ma znam, samo se glupo šalim, jooooj. Kao što sam i naglasila. [:hihot] Ali vraški je iritantna tolika tajnovitost. [:pospan]
2015 10 23
Da, tako to ide- preporuke. Vjerujem da ima i ok satnicu, tj. bolju no što neke žene (u ovoj krizi koja godinama vlada kod nas) nude po oglasima- čak od 15kn/h
2015 10 23