Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

I ja molim pompć da li netko zna što mi je

Ajd nemojmo plašiti ženu, nitko osim nje nije vidio tu kvržicu. Da je površinski valjda bi ju istisnula sama [:smijesi] urastanje dlaka je često, sutra si naručena i sve češ saznati, bolje nego da prčkaš sama po tome i sama si dijagnosticiraš pet različitih bolesti [:smije] ako si sklona tome, možda samo da više na higijenu, ne koristiš britvice više puta i slično sretno sutra [:zaljubljen]
2015 10 27
sozeja pročitaj prethodne komentare, ne samo zadnju stranu...
2015 10 27
Jep. Kvržice se apsolutno događaju kad se malo prehladi [:pospan] Evo najmlađa se malo prehlaila i već vidim da će joj negdje nešto urasti [:pospan] Sozeja, lupetaš. Skrušeno se ispričavamo što više vjerujemo zagrebačkim kirurzima koji preporučuju crnu mast nego tebi. Uzgred, crna mast se koristi samo nekoliko dana, osim ako si biserka pa po njoj guslaš cijeli mjesec, iako ti ne djeluje [:pospan]
2015 10 27
nisam sve citala. nadam se da je nesto bezazleno. mene je to podsjetilo na cistu bartolinijeve zlijezde s kojom sam se mucila (incizije, antibitici) dok mi jedan dr. na sv. duhu nije spasio zivot i operativno izvadio cijelu zlijezdu.
2015 10 27
Meni je jednom natekla ta žlijezdu, popila sam antibiotik i evo već ima 3 godine da miruje..
2015 10 27
Btw, u to vrijeme sam često vozila bajs.
2015 10 27
Ista stvar mi je bila prije nekih mjesec dana... znači pri brisanju sam osjetila da me nešto pecka, boli... i kad sam malo bolje pogledala skužila sam da je poplavilo i nateklo, a na dodir boli uuužasno! I naravno nije mi vrag dao mira pa sam stiskala bezuspješno i na kraju mazala antibiotikom. Nakon 2-3 mazanja jedno jutro nisam od bolova mogla ni sjediti ni raširiti noge malo, hodati, ništa... grozno. i kad sam se dovukla do wc-a nekako vidila sam da je to puklo i izašlo svašta nešto..krv, gnoj, ma bljak! Stvarno sam bila šokirana... Al nastavila sam mazati i vratilo mi se za nekih tjedan dana ponovno..i evo sad ništa, ali vidi se gdje je bilo, kao mali ožiljak! Nemam pojma što ni kako, al pretpostavljam urasla dlaka :(
2015 10 27
Meni isto, al kad mi izađe, a to se dogodi 1godišnje.... Iziđe mi točno na rezu od epiziotimije,evo prije 20dana i baš me bolilo i kad bi hodala i jad bi išla čučnuti. I onda je puklo, izislo tonnnnna gnjoja... I nakon toga takva rupetina ostala da sam bila u šoku, najvjerojatnije od urasle dlake... Octeniseptom špricala, i stavila one sterilne gaze dva dana i prošlo Eto
2015 10 27
tako je, ja ne mogu otvoriti temu
2015 10 27
jep. I ja imam liječnika u obitelji i on kaže da još nije čuo za pojavu kvržice u genitalnom pojasu koju bi itko pri zdravoj svijesti ne bi povezao s prehlađivanjem [:pospan] Jep. Može biti sve od toga navedenog, ili nešto sasvim deseto, a ako ti je taj liječnik u obitelji savjetovao da 'pustiš i trpiš',onda je možda diplomu kupio na Krpicama, jeftino [:pospan] Numero4, jesi bila kod liječnika? I? Cijeli dan šaljem dobre želje i sretne misli u tvom smjeru [:zaljubljen]
2015 10 28
[:sokiran] [:sokiran]... [:pospan]
2015 10 28
Nemam šta reći na ovako prostački, bezobrazan i uvredljiv ispad. Vi nemate pojma koliko sam ja mlada illi stara, imam li diplomu ili ne, niti je to bitno za ovaj razgovor. O svom odgoju, diplomi i svemu ostalome sve ste rekli sami kroz više postova, a kroz tri posljednja najviše. Ovakvo vrijeđanje nije dozvoljeno ni na jednoj stranic, pa ni na ovoj, te ste prijavljeni administratoru, koji će u ovoj prilici možda ipak reagirati. Sramite se.
2015 10 28
Isuse Bože, ovakve neodgojene prostakuše ordiniraju po Krpicama [:sokiran] ?! O no - da se smrzneš [:boji] Sram vas može biti tako se izražavati i prostačiti [:frustriran] Gitica nisi rekla ni jednu ružnu riječ i prbila si pristojna i odmjerena kao i uvijek, nemoj se uopće sekirati zbog ovakvih lujki [:tuzan]
2015 10 28
I ne samo da si prostakuša i bezobraznica, nego i lažeš - rekla si da si mjesec dana koristila crnu mast bez rezultata, a sad trvrdiš da nisi, sram te bilo [:frustriran]
2015 10 28
Eto opet ljubomora kriva, al pitam se na kaj bi gita trebala bit ljubomorna? [:sokiran] Nego, jel taj doktor iz obitelji kaze i da su ovakvi ispadi normalni? Curi je savjetovano da ode doktoru, neke su pisale svoja iskustva, nitko nije rekao da ce odmah pod noz, mogla si napisat svoje iskustvo, al ne se ponasat kao da ce svima biti isto kao tebi i samo ti si u pravu. Upalu koju si imala slobodno pripisi neudobnom sorcu i sintetici, ne prehladi, klimi, kucanskim poslovima....
2015 10 28