Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

I ja molim pompć da li netko zna što mi je

imala ja prosle godine, velicina graha , i nije nestajalo. popizdila i pocela tiskat dok nije puklo, kad je gnoj izaso vise se nikad nije pojavilo
2015 10 27
ja za to imam, za urasle dlake, desi mi se na nozi, crnu mast, prodje za par dana, mast je stvarno djelotvorna i pomaze. izvuce sav gnoj van (da se tako izrazim [:hihot] )
2015 10 27
Imala i ja...zacepila se lojna zlijezda...3 dana mazanja crnom masti i puklo samo od sebe i sve izaslo...od tada dobro
2015 10 27
Da nije upala bartholynieve žljezde? Odite gin
2015 10 27
Jako puno žena ima takvih problema jer nosi leggins ili jeggins skinny,uz tijelo,sve što je uz tijelo onemogućuje prozračnost pa ili uložak trenjem uzrokuje apcese ili je netko hormonski podložan začepljenju žlijezda ili upalnim procesima korijena dlake...svakako treba otići ginekologu jer bar ćeš za ubuduće znati kako sama možeš prevenirati...
2015 10 27
Ljudi šta vam je ta crna mast? molim sliku, ime, dajte uputite nas.
2015 10 27
Crna mast il mast za čireve rade tete u ljekarni smrdi po nafti al je super za par dana će izvući sav gnoj i bez odlaska kirurgu meni ju napravila frendica moj muž je imao čvor na licu od urasle dlake isto tiskao ko lud ništa boli ga užasno i jedva pristao na tu crnu ružnoću od masti onda nije mogao vjerovati da mu problem riješila u par danaisto mislio pristati na rezanje no kao ostati će veliki ožiljak na licu sad svim hvali smrdljivu kremu.
2015 10 27
Istina što cure kažu kad ti jednom krene može se češće ponavljati na istom mjestu ja bih na tvom mjestu probala mast prije noža do kirurga uvijek stigneš i da prozračnost je bitna.
2015 10 27
Crnu mast je meni preporučio poznati Zagrebački kirurg i stvarno mi je pomogla [:smijesi]
2015 10 27
imala sam i to dvije odjednom, išla sam kirurski riješit jer mi ništa drugo nije pomoglo( nikakve masti niti slično što su mi preporučili) jedno je bila urasla dlaka a ova tamnija je bila cistica. to sam imala nekih pola godine i kao što kažem doslovno ništa drugo nije pomoglo. Moj savjet, odi kod svog dra da ti da uputnicu za kirurga i onda s time pođeš na hitni prijem da se ne moraš naručivat i odmah te prime. u roku 20min sve je odstranila a ne da se kao i ja mučiš pola godine.
2015 10 27
Super savjet, sozeja pustiti i trpiti [:pospan] [:pospan] [:pospan] Zanemarimo što je žena još na prvoj stranici rekla kako su joj kćer hitno hospitalizirali i operirali. Može se raditi o raznim stvarima i naravno da je najbolje da to doktor pogleda. Crna mast je zakon za mnogo stvari, ali kao ni ništa drugo, ni ona ne mora uvijek djelovati. Ali savjet 'pustiti i trpiti' je stvarno nebuloza [:pospan]
2015 10 27
Meni je isto super kako netko jednostavno odluči ignorirati činjenicu da ne mora biti dlaka. Ako je bila tebi dlaka, ne znači da je njoj i da je najgore ne otići doktoru. Što ako je bakterija kao meni pa završiš 2 puta pod općom? Ne kontam kako se ududite olako davati savjete koji isključuju liječnike. Ok je razmijeniti iskustva, ali samo tupit svoje nije ok. OK, cura je naručena i vjerujem da je stvar lako rješiva i pametno da ide dr.
2015 10 27
Nisam rekla da ne ide kod doktora, ali uglavnom je ništa opasno pa ne treba paničariti niti odmaha letjeti pod nož-luapte stvarno, ..Rekla sam da crna mast nije ništa,...što je sljedeće, trave neke?! Svinjska mast?!
2015 10 27
lupate*
2015 10 27
Kako ste smiješni,odmah izvlačite najgore slučajeve,i kao babe neke dokone trče doktoru! Vi kao da želite uplašiti i da cura ima isto...Najvjerojatnije nije ništa i ne treba se cura/žena traumirati bezveze. Moguće je da će tijekom noći već splasnuti, upalice se događaju kad se malo prehladi, od neudobnih uskih hlača,pa i sjedenjem se koža iritira.. Vjerujem da nema potrebe za nerviranjem, malo ti je neugodan osjećaj ali će proći,vjerujem. Naravno,posavjetuj se sa doktorom,ali nemoj ove najgore slučajeve slušati jer puno žena to iskusi a da prođe samo od sebe ili im pomognu liječnici ali ne idu pod nož niti slično. Nemoj se brinuti, to je normalno ponekad,promjene se događaju,.. Sretno i ne brini se unaprijed [:smijesi]
2015 10 27