Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razocarana

Ovo je prva negativna koju dajem na krpicama. Cura je bila draga i pouzdana ,do uplate.... Kupila sam štikle za koje je tvrdila da im je duljina gazišta 23,5 cm...da ih mogu za izlazak nosit i po zimi..( a od papira su iznutra,a vani pliš,a duljina 24,5 )...lagala je za isporuku..uplatila sam 15.10.,poslala je 22. 10.,a ne 19.kak je tvrdila... Potpuno nezainteresirana i nesusretljiva nakon uplate... Molim ju da mi pošalje podatke da joj vratim štikle i da mi vrati novac..ne odgovara na poruke iako ih redovito pročita (viber)..,prekida liniju kad je zovem...i nikako ne bi preporučila suradnju ,bez obzira na puno pozitivnih komentara. Radi se o ivanica606 Ivana Hlupić iban: HR8723600003240405054 (zagrebačka banka)
2015 10 28
Strašno [:ljut] [:ljut] Pogledaj koliko povratnih, a iza toga se krije takva osoba [:frustriran] Sad si joj barem spustila prosjek pozitivnih povratnih, iako to tebi vjerojatno ne znači puno u ovoj situaciji, ali značit će budućim kupcima. Tragično je da si sad osuđena na (ne)komunikaciju s njom i da te nema tko zaštititi, nažalost takvih je situacija ovdje jako puno... [:tuzan] Ja bih joj slala 30 poruka dnevno i ne bih joj dala mira [:frustriran]
2015 10 28
Zvala bih je na mob sve dok joj ne dojadi zvonjava [:smije] Oooooo, vratila bi sve do zadnje lipe. A za ovakvo ponašanje (ignoriranje) bih joj lupila još jednu negativnu
2015 10 28
i ja se nekad pitam ,nekoj poklonim brdo stvari ,a kasnije da od nje kupim drugu stvar ona se ni ne javlja jer sam je pitala za zamjenu a ima brdo pozitivnih zar nije malo tak ...onak.
2015 10 28
Je li obrisan oglas?
2015 10 28
Štikle su obrisane,da...
2015 10 29