Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto neki nisu za primopredaju?

ma nije problem ovo što kažeš anamajic (ja kao kupac uvijek idem po robu), nego to što se s nekim curama ne možeš dogovoriti, pa ispadne natezanje, dogovaranje pa odgađanje po 5 puta, pa neke očekuju da im ti kao prodavač doneseš doma robu... ima svakakvih cura i iskustava tako da je meni jasno kad netko napiše da nije za primopredaju, nekom je zgodnije odnijeti na poštu ili na kiosk jer to može skoro u bilo koje vrijeme nego se dogovarati gdje/kako/kad... ali za skuplje stvari ili ono što nisi siguran u veličinu (npr. cipele) svakako je bolje dogovoriti primopredaju ako ikako ide [:smijesi]
2015 10 29
Jedna je bila rekla da ne radi primopredaje jer joj se jednom neka nije pojavila. Ok, zalijepiš joj negativnu za takvo ponašanje i ajmo dalje. Mislim, ako kao kupac imam same pozitivne povratne i nikad nikog nisam ostavila na cjedilu [:hihot] zašto moram "patiti" radi tamo neke prostakuše koja se nije pojavila? Kad je netko iz Zg- radije se nađemo, ukoliko sam ili prodavač ili kupac, nebitno. Ušteda na poštarini + odmah vidiš jel prodaje koja strana mačka u vreći
2015 10 29
1 2