Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sto kupiti za energiju

Cure, imate li preporuku sto nabaviti za energiju? Kronicno sam umorna od kad sam prestala piti kavu a morala sam prestati zbog tahikardije, znaci svi nalazi su m mi o a klja sam idalje umorna. Dodem s posla i samo gledam kako bi odspavala. A treba i do faksa, treba uciti, pa i tecaj pohadam. Neki vitamini ili?
2015 11 01
mozda vjezbanje.. ja otkad sam počela doručkovat i vjezbat osjećam se manje umorno i bolje.. al tjelovjezba
2015 11 01
probaj uvesti neke promjene u prehrani.. :)
2015 11 01
Prehrana definitivno. Ja svako jutro za dorucak spremim jaja,na koji god nacin i otkad to jedem za dorucak imam bas snage,energije,mogu se ujutro dignuti bez problema rano a prije nisam mogla nikad. + vježbanje pomaze definitivno.
2015 11 01
Vježbanje, dobra prehrana i vitamini (najbolje je unositi ih kroz povrće i voće, ali u nedostatku vremena nisu loše niti kapsule iz ljekarne) [:zaljubljen]
2015 11 01
Koenzim Q10, najbolje od Aquasorsa
2015 11 01
Mozda da magnezij uzmes.. ali prehrana i boravak na svjezem zraku ce ti sigurno najbolje pomoci..
2015 11 01
Caj od koprive, jeftino i djelotvorno
2015 11 01
netko ne napisao i slažem se Koenzim Q10 samo tu ti ima raznih jačina, ja pijem onu najjaču od 200 mg
2015 11 01
Tinktura ginsenga
2015 11 01
Errrmmm..pardonm ali ideš na faks, radiš i pohađaš tečaj?! [:sokiran] Ne bi li, ne znam, bilo malo nenormalno NE BITI umoran uz takav tempo? [:smije] Ali hej. Kad već pitaš, multivitamini su generalno mnogo bolji izbor od pojedinačne tvari tj vitamina/minerala. [:sramezljiv]
2015 11 01
Kupiti BLENDER ako ga vec nemas, ujutro na taste popij 1l vode i onda si blendaj banane s jabukama ili banane s smrznutim vocem (obavezno ih papaj kada su zrele, znaci kada imaju ona crne tocke po sebi te kada postanu mekane), suhe datulje također, samo ih namoci dan prije i super [:kesi] - slazem se s Uljeshurom, tempo ti je ubitacan :-/
2015 11 01
supradyn,diže iz mrtvih... [:smije]
2015 11 01
Taman sam htjela nadopisati Supradyn... [:smije] Pretekla si me. [:hihot] Btw, zašto banana treba imati točkice? U čemu je razlika. [:sokiran]
2015 11 01
Dok je banana zelena tj gornji dio je zelen znaci da škrob još nije pretvoren u šecer te je bas zato teško probaviti. Znaci treba ju jesti kada ima crnih tockica po sebi da ju lakse probavimo [:smijesi]
2015 11 01
1 2