Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ!!!!! Smeđe ili crno????

Da, napraviti ću povrat novca, nema problema, nakon ovoliko komentara uvjerili ste me da su smeđe!!! Ali kada stignu stavljam slike na danjem svjetlu.
2015 11 02
Ma da je bilo koja cifra u pitanju bitno je, ako kupujem crno onda takvo očekujem i takvo nosim. Smedju boju nikada i nikako. Greška se dogodi ali isto tako treba i priznat ju.
2015 11 02
meni ovo više nije jasno na krpicama...pa zar se tu prodaju bubrezi od životne važnosti....zar je toliko teško priznati krivicu,i vratit novce...tako sam i sama zaradila neg povratnu kao kupac,jer dotična "nije vidjela"...vrati curi novce i kraj priče,iz aviona se vidi da su smeđe.. [:pospan]
2015 11 02
Zara. To sve stoji. Al kak nisi vidjela da su smedje kad vec takav antagonizam ka smedjoj gajis
2015 11 02
Cipelitza znate i sami da na masu oglasa boja na slikama zbog blica rugačije ispada. Isto tak sam prošli tjedan kupila čizme koje u na slici ispale sive ali je prodavačica lijepo napisala čizme su crne, oprostite na sllici su ispale sive. I to je to.
2015 11 02
Ma slika može prevariti, i osobno pitam uvijek za boju kada nisam sigurna, navela sam da su crne, i nije me trebala pitati za boju, i ne, nije mi stalo do 65 kuna, ali sam smatrala da sam u pravu....
2015 11 02
Ma sve 5, nek ste vi povrat dogovorile.
2015 11 02
Hvala svima na razriješenju misterija boje [:smijesi]
2015 11 02
Hvala i od mene!!! [:smijesi]
2015 11 02
bravo curke... [:zaljubljen]
2015 11 02
[slika:fa1da614-0fb3-4ba3-bc32-2d3fc3737bb5] Evo samo da se vidi o kojim se čizmama radi, slikane na danjem svjetlu s profesionalnim aparatom!!!
2015 11 03
pa možda na slici i jesu crne,a tvoje su tamnosmeđe....ili se isti modeli ne proizvode u više boja? [:smije]
2015 11 03
Poznato je da postoji jako puno nijansi crne, crna koja vuče na sivo, pa na plavo, na smeđe, na sivo, sve su to crne boje, ali ako ih se nepažnjom iskombinira, ispada da si šaren iako si obučen u jednostavno crno !!! možda ovo doista jesu crne čizme ali sa tim štihom smeđe.... teško je to po slikama procijeniti. ja sam prošli tjedan pristala na zamjenu uvjerena kako ću dobiti crne gležnjače jer su na slici doista tako izgledale, a nisam uopće smatrala potrebnim ništa pitati. I što sam dobila ??? ZELENE gležnjače [:hihot] [:hihot] [:hihot] ... Očuvane i lijepe, nemam prigovora, ali ZELENE, a njih stvarno ne znam uz što ću iskombinirati.... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 03
Istina sve to stoji ali ako prodavač to ne vidi i ne navede u opisu , tj. ako je daltonist i sve joj je crno djaba sve.
2015 11 03
kaj je pak tebi?? [:smije] pa nismo lude..,toliko.. [:smije]
2015 11 03