Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ!!!!! Smeđe ili crno????

Zaralexyy molila bih lijepo da me ne vrijeđate i ne prozivate daltonistom na javnom forumu, Vi ste ti koji ste do jučer pričali o nekom ljubaznom i prijateljskom tonu, pa onda ODGLUMITE "DAMU" do kraja..... ...a to dali je meni sve crno , ili žuto u životu je moja stvar... a vi vodite računa o svom životu, besposlena gnjavatorice!!!!
2015 11 04
Vrlo je bitno jer mi kupci plačamo to vaše, citiram vaš komentar sa ove javne teme "Mogla sam staviti biilo koju boju, moja stvar. Divnu poruku šaljete svima nama ovdje i potencijalnim novim kupcima. Damu netrebam glumiti a još manje odglumiti jer to i jesam. A vaš povrijedjen ego koji puca od zlobe i bezobraštine ste upravo sami javno napisali. U inbox mi pišete kako žalite mog muža, svaka čast, još mi se dotaknite djece i zaokružili ste priču tko ste i šta ste. A to da sam gnjavatorica i k tome besposlena me ne vrijedja nimalo jer od vašeg vokabulara drugo se nemože niti očekivati.
2015 11 04
"to nije nikakvo zavaravanje kupca, jer je meni bilo tako svejedno hoču li napisati da su crne ili tamnosmeđe!!!" - ovo se zove citat, točno navođenje nečije izjave....i nikoga nisam željela prevariti, niti obmaniti time što sam napisala !!! Meni čizme djeluju crno, i nemaju veze s smeđom bojom, a to što su Vam za broj velike, to ste znali i prije kupnje jer sam napomenula da su čizme broj 39, a Vi nosite 38!!!
2015 11 04
Ma tko vas je jednim slovom pitao ili prigovorio za broj?? Da prije kupnje sam rekla da ću si staviti debeli uložak i to je to. Ovo je potez očajnika, ne mislim se smarati više sa vama. Pokušavate me okaljati i vrijedjati od prekjučer ali bezuspješno. Sa vama suradjivati pa to je nočna mora! Šta još mogu očekivati kada vam stignu čizme koje sam vam odmah jučer ujutro poslala, da su možda potrgane, raznošene?? dajte molim vas... Itako sam platila 30kn bespotrebne poštarine kada sam ih kupovala i kada sam slala natrag, jer vama ne pada na pamet podmiriti barem jednu pt. Kako sam rekla neka bude al dajte me više ostavite na miru, pogotovo u inboxu gdje mi spominjete i vrijedjate familiju!
2015 11 04
dosadne ste više,, [:pospan] ,riješite to preko inboxa i brišite temu. jesu li smeđe?jesu.jel vratila novce?ako je čemu sad ovo glupiranje od jedne i druge?! [:pospan]
2015 11 04
Majo slažem se, ali ona ne odustaje. Čizme sam odmah jučer ujutro poslala, uredno javila šifru paketa i obečala je vratit lovu kad joj stignu čizme. Šta se mene tiče to je kraj rasprave ali dotična se očito nemože pomiriti kako nije u pravu i liječi na meni frustracije.
2015 11 04
kroz jedno uho unutra kroz drugo van.ako dođe do nekih problema dalje,onda rješavaj stvari i otvaraj temu ako treba,jer je stvarno ružno za čitati prepucavanje.
2015 11 04
1 2 3 4