Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najsimpatičnija povratna :) :) :)

Drage moje...nakon suradnje sa našom predivnom Winxicom,ne mogu odoliti da podjelim s vama jednu od najsimpatičnijih povratnih informacija koju sam slučajno kod nje pročitala... Taaadammmm: Moram pohvaliti moju Winxu dragu, jer ima takvu krasnu snagu. Još nisam našla pucicu bolju, kaj ima tak veliku volju. Uvijek za pomoći, navek priskoči. Za sve kaj treba, išla bu i do neba! Daj ti Bog navek finog sexa, i da nigdar ti ne sfali keksa! naj ti ngdo osmeha ne skine, more samo gaćice fine!!! [:smije] [:smije] [:smije] ....imate li vi koju svoju dragu,simpa,smješnu,nezaboravnu povratnu inf.??.. [:smijesi]
2015 11 05
[:smije] [:smije]
2015 11 05
[:hihot] [:smije]
2015 11 05
Predobro [:smije]
2015 11 05
je ,stvarno je ova Winxicina povratna coolllll.....ajmooooo curke,a vaše ....ma mora da i vi imate koju vašem srcu dragu ili smiješnu malo možda.....
2015 11 05
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 05
[:kesi] [:kesi] dobro vee cure drage , pusa svima koliko vas tu sad ima . imam stvarno povratnih svakvih, imam dvije od naše plavuše , ali meni ova nasmije, da mi moje kreativnoselo napiše da sam diler . Moj dragi "diler" bilja. :D Jedna suradnja koja nije uopće planirana a na kraju me ostavila bez riječi! Predivna korisnica, velikog srca, odličnog smisla za humor koja mi je uljepšala današnji dan poslavši mi oooooogroman paket! Hvalaa, hvala do neba i nazad, jedno veliko i neizmjerno hvala i najveću pusu šaljem! :-* Iskrene preporuke za suradnju! evo citajte .
2015 11 05
[:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 05
[:kesi] [:kesi] [:kesi] e šta necu doživjet ovdje i još otic iza rešetaka - [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [slika:3b1f35bc-59c5-4949-b04c-ac274452d9f0] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 05
[:smije] [:smije] Vragica jedna.....nemaš ti mira,,,,aaa... Baš si me nasmijala i podsjetila na krasne dvije suradnje sa tom curkom.... Inače , piše pjesme a povratne ostavlja u stihovima.... I evo još nekaj njenog... + Ovo je jedna žena krasna, ime joj je draga Jasna. S njom problema nema, ona uz pošljku i poklon sprema. Mirisno i čisto sve kaj šalje, preporuka moja leti dalje. Ne zbog toga kaj bu nekaj poklonila, od srca dala, nego zato kaj bu svakog na čvarke i pijaču zvala I zato kaj je, rekla sam vam, krasna, znate, to vam je jedna lijepa Jasna. ჱܓ [:smijesi]
2015 11 05
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 05
[:smije] [:smije] A nisam ni ja imala mira..... [:hihot] I u tvojim sam našla nekaj zanimljivo.... + jedno lijepo i ugodno iskustvo, ovako poštena osoba se više ne rađa........ e da je još poštenih ljudi na na krpicama kao ova draga osoba, bili bi bogat narod, sve moje preporuke, čista petica, da sam muško oženila bi te, [:smije] [:smije]
2015 11 05
lijepo... [:zaljubljen]
2015 11 05
[:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] ali prekasno,udala se ja već....
2015 11 05
Ja nemam baš duhovitih povratnih [:tuzan] Ali sve ih jednako cijenim. [:sramezljiv] No jedna ipak iskače,na mom dječjem profilu jedna gospođa je napisala: Super preporuke za suradnju s ovom gospođom. Ako želite kupiti dobru i kvalitetnu stvar, a uz to i uživati u kupovini, sve preporuke. Hvala na ljubaznosti, profesionalnosti i korektnosti. U svakom slučaju bih Vas preporučila i našim ministrima, da ih naučite kako se posluje. Hrvatska bi odmah izašla iz krize i vratilo bi nam se povjerenje u ljude i napokon bi se počelo poslovati na visokom nivou. Hvala još jednom na suradnji. Dakle..ostavila me bez riječi [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 11 05
1 2