Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

HITNO!! Gdje kupiti nosač za velike pse???

Pozdrav [:smijesi] Trebala bih hitno kupiti nosač stražnjeg dijela za velikog psa (Aljaški malamut). Ima 14 g. i počeli su mu otkazivati kukovi (artroza), želimo mu olakšati hodanje i da ga pridržimo kad nam padne... Radi se o ovom remenu: [slika:cbf65e32-aa65-4389-aa4b-5b94ed453480] Zna li itko ima li toga negdje u Hrvatskoj? [:tuzan]
2015 11 06
mislim da bi mu to bilo jos vece mucenje, jer njih to boli, moj pas je tako obolio sa 12 godina, i taman kad smo ju htjeli uspavati, uginula je.....
2015 11 06
nista to njih ne boli..moja retriverica ima 14 godina i tesko joj se penjati uz stepenice, to je vise pomoc nama vlasnicima da ih malo dignemo dok se staracki penju.ne pada mi napamet uspavljivati psa koji je zdrav , veseo, savsen radi toga jer mu je tesko po stepenicama..a sa ovim joj se super pomogne. Tkd stari ljudi koji su bolesni cemo i njih poceti uspavljivati ili njegovati? pas je MOJA OBITELJ! obitelj se njeguje. p.s. i postoje tablete protiv bolova ....
2015 11 06
pa bas zato smo ju i htjeli uspavati, vise nije izlazila iz kucice, zacvilila bi cim se pomakne.....nije mogla izaci vise ni na wc.....samo se mucila....zato ne seri
2015 11 06
Slažem se da ih boli, ali mislim da to nije razlog da ih se uspavljuje pa se s time moram složiti s Leoni. Do 13 g. išao je super, duge šetnje do Jaruna, plivao... Sve je počelo prije 5 mjeseci kada su došle vrućine, pao je i krenule su staračke muke (bubrezi, tumori, artroza kukova...). Naravno da od tog dana do danas slušamo ljude stalno kako govore da se muči, jadan on, uspavajte ga... A to najčešće govore stari babci za koje znam da već 10-20 g. šeću sa štapom po doktorima i redovito posjećuju ljekarne. Za sebe ne žele tu smrt i da ih netko uspava, ali lako je reći za druge. Voljeli smo ih kao bebe i mlade vesele pse, a sada ih ne možemo baciti u smeće čim je malo zaškripalo... oni i dalje imaju vesele oke, ljube nas, vole i vesele se svakom novom danu. Do kraja uz njih... PS. Tablete protiv bolova ne preporučujem jer uzrokuju nuspojave kod starih psa.
2015 11 06
p.s. nancy homeopatija cini cuda... ne medicinske tablete jer im ostecuju bubrege i jetre previse ...
2015 11 06
Suzy, mislim da je vaša kujica imala neke druge tegobe, najvjerovatnije. Meni se isto dogodilo s mamom od ovog klipana koji sada ima 14 g. Prije 4 g. (s 12g.) je uginula u teškim mukama, nismo mogli ništa... Odveli smo ju na uspavljivanje, ali je uginula na stolu. Sve se dogoodilo u 10 dana. Ovo je drugačija situacija. Vidiš psa koji je veseo, koji jede, pije, želi ići van... I onda tražiš načina da mu omogučiš što ljepši dane prije kraja koji će sigurno doći, ali još uvijek nije taj trenutak, nadamo se da će doživjeti još barem jedan snijeg
2015 11 06
Fancy...ona je imala od malena problema sa ledjima, ovo je stvarno bio uzas za gledanje, nije vise bila ni vesela ni nista, pogled joj se skroz promjenio.....3 veta su rekla da nema vise pomoci, da je to kraj, da ne vrijede ni boce protiv bolova.....pitanje samo dana....i predlozili uspavljivanje.....i tamam kad smo se odlucili, uginula je Mislim ak je tvoj "mali" jos zivahan i vesel to je super :) i nisam ja tebi predlozila da ga uspavas.....samo sam rekla kako je bilo kod mene....
2015 11 06
Ma sve ok... žao mi je malene, s mojom isto nije bilo spasa, strašno je to [:tuzan] Mislim da se Leoni uzrujala jer je to jako često da vlasnici uspavljuju svoje pse odmah čim je neki problem. Veterinari isto to rado čine i preporučuju. A da ne pričam o ljudima po cesti koji bi ga već pokopali prije nekoliko mjeseci Primjer: Da ja nisam takva vlasnica kakva jesam, moj pas bi već bio na drugom svijetu. Dogodilo se da smo ga u 5.mjesecu na veterinarski fakultet doveli jer danima nije ustajao, jeo, pio... Veterinari su donijeli odluku da ima kronično bolesne bubrege i da je to to, ostavite ga kod nas i mi ćemo se za njega pobrinuti. Naravno da smo ga odveli doma (što većina vlasnika ne bi učinila), tada sam skužila da je pas dehidrirao. Na špricu smo mu počeli davati vode i polako je počeo sam piti i vratio nam se. Veterinari nisu skužili da je pas jednostavno dehidrirao. Vjerovatno nije zbog kukova htio ustajat i nije pio dovoljno tekućine, mi to nismo primjećivali jer je bio zdrav i veseo.
2015 11 06
to sam htjela reci, da veterinari imaju ko neki fetis na to uspavljivanje [:hihot] tako su meni htjeli macka uspavati, nismo sig jel ga dohvatio pas ili susjed ( imamo susjeda koji ubija sve sto vidi) al ozdravio je, njoj stvarno vise nije bilo spasa, ne moram ti ni pricati ako si to sama dozivila sa svojom [:tuzan] inace kod mene kao neko utociste za zivotinje, sve skupljam i susjedi kad nesto nadju, donose meni [:hihot] ....odhranila sam bebu jeza na bocicu i dvije male sovice [:hihot] ja se uzrujam kad mi netko pametuje ka kao zna kakva sam ja prema zivotinjama i zna koliko ih volim.....a nikad me u zivotu vidio nije P.S. imam i ja diplomu [:smije] a to sto sam rekla " ne seri" nema veze sa obrazovanjem ni sa kulturom....ima ljudi koji psuju sve po spisku naravno u sebi, a na glas govore "draga" , zar su zato oni kulturniji od mene ?!
2015 11 06
A kad je drugačije uživo kad se nešto kaže, čuješ način kako je to osoba rekla, procjeniš bolje... Ovo su poruke pa se puno toga može krivo protumačiti. Sve su to nesporazumi bezveze... [:smijesi] Bravo za ježa i sove [:smijesi] [:kesi] Kakve su sove, mogu se zbližiti s čovjekom?
2015 11 06
ma nema te zivotinje sa kojom se ne mozes zbilziti [:zaljubljen] sovice je susjeda imala na boru, a posto babama to znaci smrt, htjela ih je ubiti, moja mama pokupila i donijela ih kuci, stavili smo ih na tavan i ostavili otvoren da im mama moze doci i hranili ih pilecim iznutricama....nista previse zblizavanja da se ne bi navikle previse pa da se onda ne znaju same hraniti (imam macke otkda znam za sebe, pa se ne zlim previse zblizavati sa pticama [:hihot] ) sa jezom je bilo drugacije, bio je skoz mali mali, otprilike kao upaljac... i bez mame
2015 11 06