Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dali vam se ikada desilo?

@jackrussel (Y) [:zaljubljen] Meni je blesavije dok netko fino pozdravi, a onda ne da ponudi, nego napiše da bi kupio nešto za upola nižu cijenu s uključenom poštarinom [:hihot] ali da, par smajlića i osjećaj da je osoba s druge strane simpatično raspoložena čak i takve lude upite može ublažit [:zaljubljen] najgori su napadi i hiljade upitnika...
2015 11 10
na poruke bez pozdrava ja prva ne odgovaram. uopce. ovdje je na mutavu poruku prodavacica odgovorila i bila spremna na prodaju. tek sljedeci dan joj je zasmetao izostanak pozdrava pa se odlucila za ubrzani tecaj bontona uvodnicarki. kokosinjac? mjok.
2015 11 10
Na upit 'zamjena?' odgovaram sa 'Ne.' čak i ako bi ta osoba imala nešto za što bih se mijenjala [:pospan] imam pravo birati s kim bih surađivala i ne surađujem s osobama koje tako počinju komunikaciju. Nisu mi simpatične. Da li je ili nije pokretačicu teme druga strana 'izbombardirala' i što uopće znači 'izbombardirati' nekome tko misli da je ok započinjati eventualnu suradnju uletom bez pozdrava, to je pitanje.
2015 11 10
@cipelitza te povratne koje su negativne su sve osvetničke jer sam ja dala negativnu tim curama. @gitadevi "izbombardirati" znači da mi je u roku 5 min poslala 4 poruke.
2015 11 10
Kao sto rekoh. Kokosarenje nemre zavrsit dobro.
2015 11 10
1 2