Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koliko biste dale?

Naime, zanima me koliko biste novaca izdvojile na pravi zimski kvalitetan kaput, tu na krpicama? [:smijesi] Planiram staviti jedan a stvarno ne znam koliku bih cijenu stavila., plaćen je 1500kn, a obučen samo par puta, dakle praktički je nov. Do koljena je, veoma bogatog materijala, tj.deblji je, pravi zimski, s umjetnim krznom na kapuljači. Ima one masivne zlatne gumbe, poput kaputa iz Zare. Pa koliko biste vi dale za takav? Šta bi bila realna cijena? [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 10
Ovisi ako je neki kvalitetniji i gdje je sastav većinom vuna(beneton,mura,varteks),a ne plastika možda,ali samo primopredaja.Ako je neka lajk zara marka,kineski/indonezijski ne bih ni lipe.
2015 11 10
eto, maJa sve lipo objasni [:kesi]
2015 11 10
Ma napisala sam, kvalitetan, od vune, skupo plaćen. [:zaljubljen] Ne ovi bezveze kaputi. Nego baš pravi, pošten kaput, koji se nosi doslovno 10 godina. Koliko biste za njega dale? [:poljubac]
2015 11 10
Ovisi od kakvog je točno materijala, koliki je udio vune, ostalih materijala, kakva je podstava, kakav model, kad je kupljen, jel čišćen, kako i koliko puta, itd. Puno je stvari na koje bih gledala jer meni iskreno za takve stvari cijena za koju je kupljen ne znači ništa. Bitno mi je ovo što sam napisala. [:smijesi] Naravno da nisam takva picajzla kad kupujem neku "nebitnu" stvar, ali jakne i kaputi su mi bitni jer ih prvenstveno kupujem za ono što im je primarna svrha, a to je zaštita od hladnoće. A opet trebaju i (mom) oku biti ugodni. [:zaljubljen]
2015 11 10
Tako je za jakne/kapute/čizme izdvojim više novaca jer ih nosim više godina.Znači bitan mi je i kroj i sastav jer nije isto sastav 30%vuna i 70% poliester jer takvih ima npr u c&a za 300kn.
2015 11 10
Slažem se sa svime što je Maja naškrabala. Isto mislimo. [:sramezljiv]
2015 11 10
Imam i ja jedan takav tip varteksovih skupo plaćen i teško ću ga prodati ili čak zamijeniti teško da netko da veće novce na neviđeno
2015 11 10
Prije cu nac jeftinije u ducanu nego vamo kako je krenilo
2015 11 10
Na neviđeno na krpama ne dam vise pd 200kn za komad robe koliko god da je placen
2015 11 10
Ako bi mi se desila ljubav na prvi pogled, a kaput je pravi kaput, dala bih 5 stotki.
2015 11 10
Ja sam stavila takav vuneni kvalitetni kao novi za 90 kn, ali meni je bitno samo da se riješim [:sramezljiv]
2015 11 10
imam i ja u profilu jedan oooogroman vuneni , baš za zimu br 48/50 [:smijesi] cijena je povoljna samo da se što prije proda, a kaput ko nov
2015 11 10
Bas me muci trenutno ista stvar,jer imam na profilu kaput od prosle zime koji je 90%vuna,10%kasmir I ne znam ni sama vise da li je cijena ok ili nije,jer realno kostao je ko suho zlato i ne dam ga za nesto sitno... A s druge strane ovako samo stoji... [:ljut] [:ljut]
2015 11 11
Imam i ja kaput masno plaćen,ali meni bezvrijedan je kada stoji u ormaru i propada. stavila sam (po meni) prihvatljivu cijenu premda ti je moj savjet da nabiješ barem 500kn jer vidim da po tim ciframa brže prodaš nego jeftino [:smijesi]
2015 11 11