Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ubacite koju sliku vise od jedne

...u zadnje vrijeme sve vise cura stavi jednu sliku stvari koju prodaju ..na toj slici ili je preblizu ili je premutno ili je to to najvise sto se moze dobiti ....znam da nemamo svi kvalitetni mobitel ili aparat ali moze se sstaviti 5 slika [:zaljubljen] ..pa bi bilo lijepo da se barem toliko potrudite ili ako se zamoli jos koja slika pa poslikajte jos par fotki a ne jednu i to je to s tim da je ta jedna udaljena 2m i opet se nista ne vidi ...i onda je meni tesko moliti za jos koju jer ni ova nije bog zna sto otkrila [:sokiran] ..molim vas bez ljutnje ali ako stavite koju sliku vise mi cemo vise vidjeti [:smijesi]
2015 11 14
SLAŽEM se u potpunosti... cerise.. stavi jednu sliku čizama,,, cipela... sad ne vidiš ni kakva je pete ni ništa jedino to malo jednu stranu gdje je slikano... i tako daleko da mi treba DALEKOZOR... [:hihot] no al ozbiljno... bar 3 slike su poželjne.. s prijeda ..odozada... sa strane.. to bar toliko... hvala cure... [:poljubac]
2015 11 14
Ja ne mogu staviti ni jednu već tjedan dana, a kamoli pet...nemam pojma u čemu je stvar [:sokiran] [:tuzan]
2015 11 14
Bolja slika bolja prodaja, ja to mutnilo zaobiđen [:hihot]
2015 11 14
Ah a sto ako svih 5 slika izgleda sugavo??? [:place] (kod nekih artikala cu morati napraviti ponovno fotoshooting) [:ljut] Ali u biti se slazem da treba staviti vise od jedne slike! [:zaljubljen]
2015 11 14
Slažem se. Ne kužim kako te koje prodaju ne kuže da mi koji se trebamo oblučiti za kupnju trebamo što više informacija o artiklu. Ja kada stavljam svoje artikle stvarno se potrudim poslikati sve detalje koji bi i meni bili bitni. Ako vidim cipele poslikane samo s jedne strane, mislim da se nešto skriva. Oni koji ne stave više slika sami sebi štete. Ili se potrudiš, ili ne. A najbolje su mi one koje prodaju dječju obuću tak prljavu i uništenu, da nije nego za kantu za smeće, a li uz komentar da je nisu stigle oprati. Ma daj molim te. [:smijesi]
2015 11 14
Sa prodavačima koji ne mogu dobru sliku stavit ne kontaktiram. I da je jedna slika, neka je, al samo nek valja. Jer mi loša slika daje dojam da je osoba površna i da me tko zna kakva suradnja čeka [:hihot] Eto, pa me ubijte sad! [:smije]
2015 11 14
Neke prodavačice ovdje nikako da shvate da im je najbolje slikati artikl po danu da se sve vidi. Sto cistije slike bolja prodaja. Znam to iz iskustva :) Najgore mi je kad kod traperica slikaju samo prednji i zadnji dio bez nogavica . Pa onda moram da maštam kakav je ostatak hlaca [:smije]
2015 11 14
Peni, svidža mi se kako razmisljas! [:sramezljiv]
2015 11 14
[:kesi] Al kad je istina. Nije nužno da će biti loša suradnja. No volim kad ljudi drže do sebe i onoga što ih predstavlja. To ti je ko kad ideš na razgovor za posao. I tamo nešto prodaješ. Prodaješ sebe [:smijesi] Nećeš doći neuredan i prljav i raščupan.
2015 11 14
O neki hoce. Ne samo neki. Mnogi. I nece nam to smetati. One down sistem [:smije]
2015 11 14
E onda je to sasvim dobra prirodna selekcija [:kesi]
2015 11 14
da Penny u potpunom pravu si [:kesi] ....i meni se desi da odustanem od kupnje jer je osoba sa druge strane "povrsno" odradila svoj posao a htjela bi zaraditi [:tuzan] ..a s druge strane ispadam si dosadna sa tolikim upitima i molbama ,al se cude kako neide prodaja ...ajd mislila sam da samo mene to smeta ,znaci ima nas vise [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 11 14
Ne mogu reći da me nešto posebno smeta. Žao mi je više jer se može okvirno vidjeti dal je to nešto što te zanima ili nije. Ali ne želim iz principa ulazit u traženje dodatnih slika jer svi imamo opciju za 5 slika. Trebalo bi smetati one koji čiji su oglasi. I čak ne možemo niti reći da nemaju svi dobre mobitele s kamerom [:smije] Danas se dobri mobiteli dijele šakom i kapom! [:smije] Jednom sam na njuškalu našla neke čizmice i pitala da li mogu dobiti još koju sliku. I dobijem grubi odgovor da nema ona vremena za naslikavanje, da ima pametnijeg posla i ne visi stalno na netu, da je sve u redu sa čizmama i da ako hoću da kupim, ako ne, ništa [:boji] Odgovorila sam joj da je može biti sram da je na jedno obično kratko pitanje tako pobjesnila i ružno odgovorila i da se nadam da ih nikad neće ni prodat [:smijesi]
2015 11 14
I da! Pitala sam dal šalje Tiskom pa je rekla da neće ona plaćat poštarinu, nek si ja dođem po čizme [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 14
1 2