Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uzimanje podataka pa ne javljanje - opravdana negativna?

Mislim, što će nekome moji podaci ako se kasnije ne javljaju?? I onda se postavlja pitanje, je li to opravdana negativna?? Jer, budimo realni, nitko nije oštećen, nitko nije prevaren, ali gubimo vrijeme jedni drugima [:vrti] Možeš se predomisliti, ali daj reci hvala ali ne hvala - to je stvar OPĆE KULTUREEEEE Nisam dugo ovdje, ali ovo mi se desilo bar deset puta i počelo mi je opako ići na živce. Iskustva?
2015 11 15
I onda izgubiš druge kupce... Svakako nije lijepo, ali mislim da je to više za jednu neutralnu [:kesi]
2015 11 15
Stoput. Tada das netrualnu,a ne negativnu ocjenu.
2015 11 15
s obzirom da nije došlo do suradnje, neutralna bi bila dovoljna [:smijesi]
2015 11 15
Ovo je valjda stota tema istog problema :D Svi ga imamo kad tad..ja osobno ne dam nikakvu povratnu...ne da mi se zamarati pogotovo ako cu naici na nekog tko ce se ici inatiti i prepucavati...jednostavno ako sam dala podatke i cura se ne javi, ja joj sama napisem da smatram da je odustala od kupnje i da krpica ide dalje...najcesce cak ni na to ne dobijem odgovor...kliknem iksic kraj razgovora i zaboravim :D Javiti da se odustalo je stvar osnovne pristojnosti, ako je netko nema, njihov problem..
2015 11 15
No stress
2015 11 15
ima nas zaista svakakvih, većina cura ovdje je zaista korektno, no stvarno ima ih toliko nekulturnih da mi je muka.
2015 11 15
I onda ti uzvrati negativnu i sta onda? Ma... gluposti... [:vrti] i meni ide na zivce to uzimanje podataka i onda ni traga ni glasa ili zavlacenja....sutra cu sutra cu.. a lipo mi u opisu pise da uplatu ocekujem u roku 24 h a ne 24 dana. [:pospan]
2015 11 15
Kao i uvijek i svugdje, svakakvih nas ima :) Ne treba se zivcirati i samo javis ovako da krpica ide dalje u prodaju i zaboravis...to je to :D
2015 11 15
ElicaEL, niti ja nisam o sada nikome davala neutralne, negativne, ali da netko ne zna reći dobar dan i hvala lijepa, izluđuje me - valjda su to ti dani kad me sve nervira [:hihot] I to u nedjelju prije ručka [:sokiran] [:place] [:hihot]
2015 11 15
dogodilo mi se par puta, nisam reagirala uopće. ni na to ni na ljude koji uzmu sto mjera i postave sto pitanja pa ne znaju reć ni hvala, nego samo odmagle lagano kad vide da im ne paše. to je stvar opće kulture a nema smisla da ja nekoga idem tu preodgajat i gubit svoje zivce i vrime na nekoga.. nit ima smisla se natezat s nekim ako ostavim neutralnu/negativnu i objašnjavat se i pravdat kad ta osoba ostavi meni..
2015 11 15
SamoDalmatinka pa toooo, to se fakat može desiti. Stisne ti osvetničku negativnu i onda ja trebam objašnjavati kako, zašto, zbog čega [:vrti]
2015 11 15
hahhahah :D Pa kud bas nedjeljom :D Joj mene isto jedino moze snervati kada napisu samo zamjena u poruci,.....a niti bok niti hej niti pozdrava :D
2015 11 15
samo stisnu "Želim" i kaj sad??? Pa i ja želim na Bahame i kaj onda???
2015 11 15
Krivo mjesto za trazenje kulture. Mozes i ne moras ignorirati upite srocene na nacin da ti dizu kosu na glavi. A mozes se upustati u prepisku pa dobit slom zivaca. Jer si, u osnovi, ljuta na sebe. I negativne/pozitivne bez da je suradnje bilo se ne ostavljaju. Eventualno neutralna. Pravilo, ne moje misljenje, jer di bi stigli da svakome za svaki prdac ostavimo povratnu?
2015 11 15
1 2