Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ovo nije jos jedna tema o zamjenama

Nije tipicna..ne trazim zamjene..samo zelim reci curama koje u svom profilu uredno napisu "nisam za zamjene i na te upite ne odgovaram"...kako vas pobogu nije sram onda poslati meni upit zamjenu?! Uvijek pogledam sto cure nude iako mi nista ne treba i uvijek bar pristojno odgovorim na pristojan upit... Takoder...ako vec pitate za zamjenu..pa mozete li napisati koji rijec vise jer "zamjena" sa upitnikom ni najmanje ne privlaci posebnu pozornost na vas profil..
2015 11 16
Bravo, potpisujem sve što si rekla [:kesi]
2015 11 16
Točno ...ili za zamjenu su samo ako one pošalju upit ovako ne...
2015 11 16
Ne znam koliko ce njih zaista na ovo i reagirati pa shvatiti...ali ih je u zadnje vrijeme toliko upravo meni pisalo da ako samo na jednu utjecem bit ce mi drago... I nije mi jasno zasto u startu zamjene uopce iskljucivati osim ako imate neku rasprodaju jer vam je stvarno hitna lova...drukcije sto kosta baciti pogled na profil...najcesce odmah skuzite stil osobe i velicinu pa se ne morate ni peglat sa pregledavanjem vise stranica.. par puta sam zaista iako nista nisam trebala pronasla super stvari tako :)
2015 11 16
I jos jedna od jacih mi je..."zamjena samo za artikle u omiljenima"...super kad ih imas desetak ali da covjek ide pregledavat necijih 100 komada pa trazit svoju krpicu...mislim..
2015 11 16
ima toga ima da... ja uvijek pogledam ... a nekada i nadem štošta,a nekada ne, ovisno sto trebam u tom trenutku.. ali takvih upita sa profila di izbija oci :NISAM ZA ZAMJENE najcesce dolaze upiti o istome [:sramezljiv] a ima i zamjena sa kojima sa bila sretnija nego sa kupovinom [:zaljubljen]
2015 11 16
Joooj i mene to zivciraa. [:hihot] [:smije]
2015 11 16
Najslađe ih je ignorirati.. Ja sam ofustala od zamjena jer su bile jako lose...
2015 11 16
E vidiš i ja sam odustala od zamjena kada su mi stigle sandale pod nove, izguljene sa svih strana i dva broja veće već sam ih spomenula u jednoj temi danas, od onda se više ne mijenjam, bile su samo za baciti u smeće, ali uredno odgovorim ako netko pita
2015 11 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ElicaEl, ja odgovaram: Ne mijenjam s krpičarkama kojima na profilu piše NEMA ZAMJENE [:smije] oran [:smije] [:smije] [:smije] aman da ima ne znam kakav izbor po mom ćefu
2015 11 16
Hahahha...neboderka tako treba!! :)
2015 11 16
Mene je jednom krpicarka pitala za zamjenu(iako mi uredno pise da nisam za zamjene) i eto,odlucila sam pogledat pa ajde..kad stvarno,nadem nesto sto mi je bilo ok,i bilo je iste cijene kao i ovo moje,sve pet...i posaljem sva sretna eto moze zamjena za to i to...nikad mi cura nije odgovorila [:sokiran] Od tad pristojno kazem nisam za zamjene i produzim dalje.
2015 11 16
elice, lijepo pravila kazu da reklamiranje nije dozvoljeno. sto ti svejedno radis mjesecima? pokrij se usima. ili nemoj.
2015 11 18
Draga cipelitze...nisam zeko pa nemam s cim da se pokrijem :( sala mala...anyway ja se reklamirah u doba anarhije na krpicama...i vise sam puta naglasila svoje ideje i misljenja o reklamiranju pa mi se ne da sad o tom...a nije ni tema za to..pa se veselim raspravi o reklamiranju nekom drugom zgodom :*
2015 11 18
"Ovo nije jos jedna tema o zamjenama Praćeni topic pokrenuo/la ElicaEl , prije 2 dana, 19:38 Nije tipicna..ne trazim zamjene..samo zelim reci curama koje u svom profilu uredno napisu "nisam za zamjene i na te upite ne odgovaram"...kako vas pobogu nije sram onda poslati meni upit zamjenu?! Uvijek pogledam sto cure nude iako mi nista ne treba i uvijek bar pristojno odgovorim na pristojan upit... Takoder...ako vec pitate za zamjenu..pa mozete li napisati koji rijec vise jer "zamjena" sa upitnikom ni najmanje ne privlaci posebnu pozornost na vas profil.." fejspalm ko neboder.
2015 11 19
1 2