Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jeiiiiiii napokon radi!!

Drage krpičarke, radovi se nažalost oduljuju do sutra ujutro, no ne očajavajte, dočekat će vas još ljepša i sigurnija stranica! Ljubazno vas molimo vas za malo strpljenja i hvala vam na razumijevanju! To su sinoc objavili...
2015 11 18
hahaha, i već je tema otvorena :D Kako ste izdržale, jeste više jele, pušile, grizle nokte...?? :D
2015 11 18
Ja sam prek moba sad. .I vidim smajlice...ali ih sama pravim.. rucno :-D
2015 11 18
Administartori ne uređuju starnicu već tehničar/i.selili su se serveri,očito nije dovršeno do kraja.Možda su i sad pustili u "probni rad". I dosadne ste sa tom statistikom,kao da itko to gleda i da ikome to nešto znači. I opet mi fale smajlići.... ;) :)
2015 11 18
Nadamo se skorom završetku radovaaaaaaaaa :D :)
2015 11 18
Usto. .sam i preko kompa. ..(ovisna sam da...) a na komp u ih nema....
2015 11 18
I nema vise broja pregleda na artiklima :-(
2015 11 18
spohiela,izvršen je napad na stranicu na fejsu,plač,panika,kako će druga strana znati da im ne rade krpe(a nikome nisu radile).A taman su neke super počele prodavati kivi,orahe,drva,traktore.... Panika neviđena..krpe ne rade smak svita ....
2015 11 18
Sophiela...jučer mi bio najduži dan u godini...jbg..bas sam navikla ujutro uz kavu malo pregledati sta ima novo... :-(
2015 11 18
Je..vidjela sam i ja..inače nemam face. .al mi brat rekao da je nešto vidio..pošto on ima. ..pa sam tak jadna..krenula čitati. ..I svašta pročitala uglavnom. .. :-)
2015 11 18
pola slika ne vidim i nema smajlića,al nema veze :D
2015 11 18
Moze biti da rade nesto sa serverima itd. Adminka ne razvija i održava tehnički dio stranice, skupi su to poslovi zato vjerujem da se i ovdje ide koliko para toliko muzike :-) da je losije nego prije,jeste, ali ovdje sigurno jos ima malo posla bar da se dovede u stanje kao i prije ako ne i to bolje o kojem su pričali. Sutit i trpit :D
2015 11 18
hahaha...ova stranica ima više fanatičnih fanova od Igre Prijestolja...ne radi ni sat vremena vec su prve recenzije napisane i objavljene :DDDD
2015 11 18
:smajlićsazubimakojisekesi :smajlićsazubima kojisekesi
2015 11 18
Opravilo ko Đenka peć za kremiranje.
2015 11 18