Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dali Vam se ikada dogodilo?

Trazila sam kopačke za malog na Njuškalu ima tjedan dana i nađoh jedne nove i pitam čovjeka kako šalje ,i on kaže Tiskom, i ja ako može pouzećem,on kaže da tako ne radi ,i ja odgovorim onda ništa, i završeno,u međuvremenu nađem na krpicama kopačke i kupim,da bi mi lik s njuškala drugi dan rekao da će ipak poslati pozećem,,ja mu odgovorim da sam našla druge i da ništa od kupnje.,nakon sat vremena mi počne slati vrijeđajuće polupismene poruke s velikim slovima ,bila sam u čudu ,šta je sve napisao i koliko me izvrijeđao...Nisam ništa odgovorila da bi on drugi dan opet tako... i ja sam ga prijavila njuškalu ,ali oni se ne pačaju u to. Dali se vama ikada dogodilo nešto slično da vas nazivaju kurvetinama ,seljačinama ,jadnicama ,da me je.. ratko mladić??? [:boji] ne znam što ima mladić s tim [:smije] Budaletina samo takva [:sokiran] [:frustriran] [:vrti]
2015 11 19
A da blokiras posiljatelja
2015 11 19
Ne bas ali smaračice i dahtaše sam isto prijavljivala Njuškalu i ništa...nakon nekog vremena što sam ih ignorirala, nestali su...
2015 11 19
blokirala sam ga ,vjerojatno bi nastavio da nisam
2015 11 19
je, tu na krpicama xD
2015 11 19
Skinula sam broj moba, tako da komuniciram mailom, nema potrebe za brojem moba.
2015 11 19
bilo bi divno kada bi ovdje uveli opciju da jednostavno blokiras one koje ne zelis vidjeti, ko na fejsu
2015 11 19
da harpo ni ja nemam broj stavljen, da blok bi dobro došao svakako :)
2015 11 19
Nažalost, nije ovo ni prvi ni zadnji put da sam čula za ovakvo što na Njuškalu... Osobno mi se zgadilo Njuškalo i nema šanse da ga više koristim, ono malo stvari koje su za staviti tamo sam dala dečku pa neka njega netko zajebava ako se usudi. Tu na Krpicama i Aukcijama, koliko god loše bile stranice, povratne ti barem nešto kažu o osobi s kojom posluješ.
2015 11 19
pa gdje samo nađete te bisere? baš nikad tijekom svih ovih godina nisam na njuškalu naišla na tako nešto, a tamo su najviše muškarci kupci i to odlični :) tu i tamo koja žena iskoči...
2015 11 19
strasno,u početku sav mio i fin ,kulturan, i kako s u se stvari okrenule ,poludio,to je bila tarapana. ja dosada nisam imala nikakvih probleam tamo,ovo mi je prvi takav dozivljaj. A u stvari jako sam puno lošega čula o njuškalu ,leglo prevaranata samo takvo
2015 11 19
Iskreno ne bi baš pljuvala po Njuškalu jer prevaranata ima na lopate, svaki dan a i u opisu posla im je izmanipulirati ljude i drpiti lovu. Ako imaš malo pameti u glavi uz dobru frizuru, takve ćeš s lakoćom zaobići. Prodaja i primopredaja tamo su mi jako dobri, kada ih ima naravno.
2015 11 20
ja sam imala jedno neugodno iskustvo, javi mi se netko za hlace, ispituje normalne stvari, pa onda pocne slat cudne upite, a predstavio se kao zena. poslao mi je par poruka gdje pita neke intimne stvari, to sam ignorirala i samo sam pitala jel to sigurno zensko, kaze da je. nazovem taj broj sa drugog mobitela i javi se musko. nakon mjesec dana se javio opet sa istim upitom, mislio da necu skuzit da je ista osoba. ima stvarno gadnih tipova
2015 11 21