Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne hvala.......

Dobivate li često takav odgovor? ..Men ovo ponekad bezobrazno zazvuči..čuj ako ja mogu uljudno na početku i na kraju "razgovora" pozdraviti možeš li se bar potruditi i ti.. Pitam curu može li Pt u cijeni-ne hvala!! A najbolje mi je kad pitam za zamjenu pa onda ljepo kulturno moljakat skicniteee ovo ono..pa onda carica napise -ne hvala!!!..al kasnije se javi pa bi kao ipak nešto moglo..e ma ne bi vise da mi das dzaba [:hihot]
2015 11 19
Pa to je još dobro,barem kaže hvala :P Pitam za vansice za koje piše cijena ili zamjena jeli možda za zamjenu a ako nije da bi kupila samo da mi pošalje dužinu gazišta. Na to carica ne odgovori 4-5 dana i tada napiše nisam ništa našla :Oo A lijepo je mogla prodati tene..samo da je bila pametna :D
2015 11 19
Tako ja za trapke pitam može li PP bit uračunata...ona napise ne hvala!!...ok zazvuči mi grubo a da je samo napisala pozdrav!!!bok il sto vec ispred ili iza kupila bi ..vako mi se zgadi malo
2015 11 19
Razumijem,a uostalom neće krepat ako uračuna poštarinu. Uvijek gledam izaći u susret jer mi je u cilju prodati a ne čuvati u ormaru godinu dana.
2015 11 19
Da slazem se potpuno! Bok,Pozdrav,hvala,molim...ocito je to previse za traziti...bonton je umro s njima :D
2015 11 19
Mislima da odmah u startu niste uočile nešto vrlo bitno a to je da vam je sama otkrila da je profil s kojim možda i ne bi bili zadovoljni, na stranu količina povratnih.
2015 11 19
A šta ćeš kad nemaju svi kulture, na žalost ima ovdje dosta neljubaznih. Pogotvo kad dobijem u inbox ZAMJENA??? To mi je baš jadno ni bok, lijep pozdrav, pozdrav, ma ništa kao grom iz vedra neba...
2015 11 19
Joj da! To ZAMJENA???? Nije mi ni to najveći bed već imam niske cijene i pita za zamjenu a prodaje obične majičice kao i ja po 100 ili više kuna. Ne znam što očekuje od zamjene pa mi to blesavo i gledati. A o kulturi neću, to vidimo svaki dan. Rijetko kada se uključim u razgovore na forumu baš iz tog razloga.
2015 11 19
Mene nekako u zadnje vrijeme sve više muče duplići profila, koji tako malo zavlače, pa pitaju, pa ne znaju što bi..i tako...Kružite? Pritom ne mislim na snifera, on je domaći ovdje.
2015 11 19
Kružimo ;-))
2015 11 19
A zajeb je kad ponudi zamjenu pa skuži da šalje s tek otvorenog duplića profila..
2015 11 19
Bljak.... bahato da :S
2015 11 19
A šta'š smišna? Na mk nekulture na izvoz. Teško napisati 2 suvisle riječi u kojima pristojno odbiješ, objasniš..i sl.
2015 11 19
A tko je snifer? :o
2015 11 19
Mislim da mu je najnoviji nick (odnosno njoj) stnkyboy
2015 11 19
1 2