Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Štoo napraviti ???

[:tuzan] Imala sam suradnju prije 20 dana s jednom korisnicom. Ja kao kupac, ona kao prodavač. Radilo se o majici marke abercrombie & fitch koja mi se svidila na prvu. Ne volim kupovati stvari koje nisu original pa ih nositi pod original stoga sam korisnicu pitala da li je majica original na što je ona odgovorila da NARAVNO DA JE. ja sam potom uplatila novce ODMAH. nakon toga sam čekala dotičnu 5 dana da se sjeti poslati artikl, s tim da mi je rekla da za postarinu uplatim 15 kn (preko pošte?) što se meni činilo puno za jedno običnu majicu, to sam joj i rekla..no na kraju sam joj odlučila uplatiti 15kn za poštarinu jer mi se stvarno sviđao artikl. Poslala ga je u četvrtak,a meni je došlo u utorak jer je naravno poslala OBIČNO... nakon sto sam otvorila paket odmah sam primjetila kako majica nije original ( s obzirom da imam dosta a&f odjeće) kao i da je poslano OBIČNO,a ne kako smo se dogovorile...korisnica me je u startu napala da kako mogu reci da majica nije original da ju je ona kupila u hrvatskoj i da zna da je orig. (da napomenem: majice te marke nisu dostupne u hrv jer ne postoji niti jedna trgovina).. to sam joj naravno i napisala..i ona je mene napala da kako ja mogu reci da je glupa...sto naravno nisam rekla..i pitala sam ju to za postarinu, opet je nesto namuljala.. dosad nisam imala negativna iskustva, uspjeli smo se nesto dogovoriti u svim situacijama. Smatrala sam da sam zakinuta i pitala za sto cemo napraviti, rekla je da povrat novca ne dolazi u obzir ali da mogu izabrati drugi artikl. Nista od njezinih stvari mi nije odgovaralo,ali uspjela sam naci jedan koji mi je ajmo reći uredu. i pitala je moze da izmjenimo stvari..od tog dana ni traga ni glasa,a uredno se prijavljuje..poslala sam joj 3-4 poruke nakon toga ali nista.....
2015 11 20
Što je točno namuljala za poštarinu? Dokaz da je majica kopija?
2015 11 20
Slazem se sa @matteja.. sretno! :)
2015 11 20
nemogu zaljepit razgovor, neznam zasto mi nece..a htjela sam sve priložiti..ako uspijem zaljepit cu ga u cijelosti.. što se tiče poštarine napala me je kako mogu reci da ona nije poslala preporuceno ili prioritetno, valda ona zna, jel ja mislim da je glupa i tako...a na omotnici nije oznaceno preporuceno/prioritetno...nista..ja barem osobno kad sam slala uvijek je bilo na onoj naljepnici..neznam :(
2015 11 20
Harpo poslala je obično sto je vjerovatno koštalo 6,20 kn a uplatila joj je 15 kn za preporuceno
2015 11 20
Andrea Hrženjak, Opatija (to su podatci koje imam + broj računa ali neznam mogu li ga tu napisati, da li je to uredu? ) moze li mi netko dati link na temu crna lista, nemogu pronaci? hvala :)
2015 11 20
Stavi link korisnice
2015 11 20
Ma užas stavi link da vidimo koja je to mudrica da i mi ne nasjednemo, na crnu listu obavezno, a ovo varanje za par kuna na poštarini stvarno jako nisko, moraš nešto napraviti s njom se očito ništa nečeš dogovoriti
2015 11 20
Lenymoda - kružim to, samo me zanima kad joj je rekla zašto nije poslala dogovoreno slanje.
2015 11 20
sunshine1 , prije 10 dana, 16:30 Ja sam uvjerena da sam ju kupila negdje u hr, aupravo gledam potvrdu paketa i poštarina je 12.50 + koverta. Vi gledate vjerojatno cijenu markice tako dq nisam to htjela komentirati bolje ovako nesto mi je odgovorila, jako bezobrazan i napadački ton..i naravno da nisam ni ja glupa da ne razilukujem obično od preporučenog.. :/
2015 11 20
Profil joj dobro izgleda kladim se da će još neko nasjesti ne čitaju cure crnu listu, ali neka si joj stavila negativnu da se vidi i da svi znaju
2015 11 20
Ma šta ona gleda?! Po preporučenom se osim što ste naveli (bijela naljepnica na kuverti)zna i da se dobije broj za praćenje i amen. Ok prvi faul. Možete li staviti sliku da se vidi razlika or'ginala i kopije?
2015 11 20
i meni je izgledala original na slici zato sam i nasjela! :( kad se uzme u ruke, piše na etiketi na hrvatskom: 100% pamuk.. i etiketa ta glavna je sama po sebi čudna, imam 4 njihove majice i sve imaju iste etikete,a ova jedina ima tako debelu i ono gdje pise velicina (M u ovom slučaju) je također drugačije nego kod majice za koju znam da je original jer sam ju osobno kupila u amsterdamu u njihovom ducanu.. a i sama korisnica mi je rekla da je majica kupljena u hrv tako da ne moze biti original :/
2015 11 20
Ako pise sastav na Hr onda nije def original
2015 11 20
da i još uz to piše na hrv: maksimum 30° C..... mislim da je to dovoljno :/
2015 11 20
1 2 3