Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nažalost- prevarena

Dakle, priča ide ovako: javim se korisnici za kupnju pudera, piše u oglasu ima ga barem pola, sve dogovorimo bez problema. Kad je puder došao, bio mi je sumnjivo lagan, a pošto je već bila večer i imam loše osvjetljenje, nisam mogla vidjet na bočici, već sam odvrnula pumpicu i imala što vidjeti- ima ga samo malo na dnu. Drugi dan na svjetlu sam stvarno imala što vidjeti (pogledajte fotografije). Znam da je moja greška što nisam tražila više slika, ali imala je već dosta povratnih, a ionako su sve slike na profilu dosta loše kvalitete, pa zato ne znam ni koliko bi mi to pomoglo. Javim joj što je bilo, ona kaže "žao mi je, ja sam vidjela da ga ima pola (opet pogledajte fotografije [:znoji] ), ja nikoga ne želim prevariti". Nije ni spomenula nikakav dogovor, obeštećenje, povrat novca, ništa [:frustriran] Iako su prošla već 3 dana otkad sam joj je rekla da za puder, a ona se prijavila već nekoliko puta, odgovorila mi je samo jednom! Kao da me izbjegava, umjesto da se javlja što češće, da riješimo ovu glupu situaciju [:ljut] Mogu prihvatiti da se neko zabunio ili krivo vidio, ali ne želim da me se pravi budalom! Nije u pitanju velik novac, ali ja sam ga zaradila i ne želim ga samo tako baciti. Što vi mislite o ovome? [slika:811d0980-e9f3-4c55-a93d-6b1e1aa088cb] [slika:3f6dc08b-ba87-482b-8c50-e316f65cbe3d] [slika:cf124b7a-2295-4ae0-ac09-3348e8967416]
2015 11 21
Na oglasu izgleda pun. A na dr slici nema nista. Trazi povrat. Sto drugo.
2015 11 21
Ajme majkooooo! Jel ovo moguće? :O :O :O :O Zar se takvo što uopće stavlja u prodaju?
2015 11 21
Pošteno bi bilo da dobiješ novce natrag, realno misim da budeš optužena da ti se prolio puder pa sad hoćeš na njemu još zaraditi :D
2015 11 21
Čekaj ozbiljno, pa tu nema ni za jednom nanijeti puder
2015 11 21
Hahaha pa prazno je kakva prevara! Ja bacim kad mi ta količina ostane. Neka ti vrati pare
2015 11 21
"Ne znam tocno koliko ga je ostalo". Nuklearna fizika je pogledat u prozirnu staklenu bocu. Na takve oglase se samo dobro nasmijem.
2015 11 21
Hahaha pa prazno je kakva prevara! Ja bacim kad mi ta količina ostane. Neka ti vrati pare
2015 11 21
Hvala na mišljenjima, tako i ja mislim, tu ima 2ml, ako i toliko, tko bi normalan to kupio za 50 kn? Da, kako kaže LeSock, na kraju će ispasti da sam prolila, popila, pojela, namazala cipele etc...
2015 11 21
Da napomenem, došao je zapakiran u koverti i kutiji, dakle nitko ga sigurno nije otvorio prije mene... Stvarno ne bi otvarala temu da je gospođa za dogovor, ali da me izbjegava s nekakvim glupim izgovorima, neće moći...
2015 11 21
Kaj čekaš 3 dana, ne misli se ta više javiti, tražiš povrat novca i ništa drugo ne prihvaćaj, pogotovo ne takva opravdanja tipa ja ne želim nikoga prevariti :(( PA ako ne želiš, kaj prodaješ 2mm pudera pod više od pola
2015 11 21
Objavi link na profil. Da znamo koja je. Iako..cure pametno poslujte..ak vidis sliku pudera di boca izgleda puna..prozirna staklena boca..a oglas veli ima ga manje..onak..sunce mu poljubim pa jasno je da je nagnula flasu da zamulja staklo do vrha..okinula sliku i pustila mamac. Ili nikad nevidjeno na krpama do sad..slikala kad je boca bila puna..potrosila..oglasila praznu bocu. To sta je prozirna fora ne znaci da ju ne trebas proslaviti. Samo raspali da ti vrati pare. A ti njoj praznu bocu.
2015 11 21
Kad dobiješ povrat novca također negativnu ostavi i link teme tamo zalijepi. Sramota
2015 11 21
99,9% lopovskih profila vec u "o meni" pisu epopeje o svom postenju i preklinju da ih lopovi zaobidju. Onak..uhodano vec
2015 11 21
strašno!
2015 11 21
1 2