Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neurucena posiljka?

Poslala sam curi paket preporuceno. Nije ga preuzela iz meni nepoznatog razloga. Vidim da se posiljka vraca meni.. Pretpostavljam da cu opet morati platiti postarinu,tj. povrat. Poslala sam joj nekoliko poruka, ne odgovara. Inace artikl je 25 kn. - 10 kn postarine ( zbog povrata) Sto sad? Da saljem ponovno. Tad opet placam postarinu ( 10 kn) i ispada da sam dobila 5 kn za artikl plus 3 puta odlazila u postu.. Dajte mi savjet? Da ne preuzmem paket kad ga vrate, sto onda? [:place]
2015 11 22
ja bih ga poslala opet, ali o njenom trosku, hp ekspresom..
2015 11 22
meni se dva puta vratio i nisu tra\ili da platim.
2015 11 22
Preuzmi paket i traži ju dodatno za ponovno slanje.Ili kad se javi vrati joj razliku.
2015 11 22
mislim da nećeš ništa platiti za preporučen paket što ti se vraća, to i je bit one adrese koju moraš napisati kad šalješ preporuku.
2015 11 22
Kad upisem kod paketa pise _ dostavno mjesto_ za isplatu/dostavu posti..
2015 11 22
Nadam se da ste u pravu. Nije mi se ovo nikad dogodilo pa ne znam proceduru. [:vrti]
2015 11 22
čekaj da ti odgovori, inače nemoj slati
2015 11 22
Nemoj slati ako pošalješ hp exspresom a vrati ti se platit ćeš poštarinu 40 kn ili više neka ti se javi i nadoplati za poštarinu pa nisi ti kriva što ona nije preuzela
2015 11 22
ja nisam ništa platila preporučenu koja se vratila. a sad, ima od toga, eventualno neku ležarinu ako te paket duže čeka
2015 11 22
Rješenja baš i nema, naprimjer može biti pogrešna adresa, zatim onaj koji prima pošiljku može biti trenutno odsutan pa pošiljku ne može podignut-nakon što listonoša ili ti poštar ostavi obavijest o prispjeću (žuti papirić) pošiljka se u pošti zadržava 5 dana ako je nitko ne podigne (osobno ili opunomoćenik) pošiljka se vraća pošiljaocu, a on plaća povratnu poštarinu, pošiljaoc nemora otići po pošiljku , u tom slučaju paket zadržava pošta s naznakom neuručivo, te nakon nekog vremena predmet ide na javnu licitaciju (godišnje se održava jednom) zatim do čestog povrata dolazi kada na sandučiću ili zvonu nije napisano točno prezime (supruga ima dva prezimena koristi jedno, podstanar mora svoje prezime označiti na sandučiću) zatim, do povrata dolazi ako primaoc nije zadovoljan sadržajem pošiljke odnosno onim što mu je poslano, kada zaprimate svoj paket imate ga pravo otvorit uz prisustvo poštara ili službenice u pošti ako iz bilo kojeg razloga niste zadovoljni sadržsjem pošiljku možete vratit uz naznaku (ne želi primit) a poštar ili službenica naprave pismeno obrazloženje i pošiljka se vraća pošiljaocu Bilo bi poželjno da se ona javi, iz kojeg razloga se ne javlja možemo se samo pitat, ili nakon nekog vremena dat komentar pozitivan ili negativan. Moj savjet nikako ne slat ponovno istoj osobi dok ne ostvarite kontakt. lijepi pozzzzzz
2015 11 22
Hvala na komentarima. Podatke ( ime i adresu ) sam napisala tocno kako mi je poslala.. A za ostalo ce se valjda javiti.
2015 11 22
Moj je paket stajao u Zagrebu 12 dana i vratio se na adresu i nista nisam plaćala...nadam se da nećes i ti Morat.
2015 11 23
Stigla posiljka. Platila pola iznosa. [:place]
2015 12 02
Pa bas cudno. Ispada da ovisi od poste do poste.
2015 12 02