Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ovo još nisam doživjela

Znači djevojka mi se javila prije tri dana da joj trebaju narukvice koje imam u prodaji i da joj pošaljem podatke za uplatu i pošaljem joj i kažem kolika je poštarina. I okej od tada se cura više ne javlja i idem sad pogledati kad je djevojka zadnji put bila aktivna i stisnem na njezin profil i baca mi naslovnicu što bi po nekoj logici bilo da je curi izbrisan profil. Ne vjerujem da ga je sama izbrisala je to znam da ne može... a i koliko se sjećam admin nije brisao nego već blokirao... [:sokiran]
2015 11 23
Admin joj izbrisao profil. ( neki razlog ocito postoji). Sama ne moze. Ne znam sto drugo.
2015 11 23
O kome se radi?
2015 11 23
To je već bilo. Ne znam zašto tj koje je objašnjenje na kraju bilo.:/ Al i mene zanima.
2015 11 23
uh, sara, ne znam :D Ova zrinka ima modus operandi da traži da joj se hitno i prije uplate šalje...ako plati, vidjet ćeš na računu, ali unaprijed ništa! i podaci su zrinka/ katarina trogrlić, trogrlići 8, šestanovac.
2015 11 23
Kolko vidim, ona samo narukvice skuplja haha :)
2015 11 23
ako je to ta ista, ta se svega nakupila ovdje i to sve na isti način! U jednom danu uspije iskamčiti nevjerojatnu količinu -.- I već je par puta ovdje operirala.
2015 11 23
je, cure to je ta haha. i onda i neka je zbrisana
2015 11 23
...tako je ,kako kaže Uljeshura to je već bilo,mislim da se radilo o profilu mamemirne onda su se javile neke druge curke da se i njima desilo....objašnjenja konkretnog nije bilo mislim da ni oni ne znaju,krpice su ionako vanzemaljske pa se dešava to što se dešava,da se radi o blokadi vidjelo bi se,,,pisalo bi član blokiran
2015 11 23
I onoj prevarantskoj blogerici Izabeli je profil bio pobrisan, i kad su se cure na nekoj temi počele isto ovako naglas pitati kako je moguće da je nestala, isparila, a obično ih se blokirava, onda se odjednom u roku od par sati opet pojavila ali kao blokirana. xD Slučajnosti, slučajnosti. xD Hihihi.
2015 11 23
Sta je bilo s profilom mamemirne?
2015 11 23
ta zrinka je i mene zeznila -.-
2015 11 23
zasto saljete prije nego provjerite dal je sjela uplata?
2015 11 23
Zato što su neiskvarene ili naivne i misle da se netko ne bi valjda brukao za mizeriju. A bruka se. Al ozbiljno, cure, NIKAD ne šaljite kako redhair aludira a bez da provjerite je li uplata sjela. :/
2015 11 23
zato šta je bila riječ o 20ak kn. meni taj artikal ovako i onako nije trebao, da me pitala da joj ga poklonim (ona ili bilo tko drugi) , dobila bi ga. pa eto nek si nosi :P samo sam htjela potvrditi da je riječ o prevarantici, mkay? :P
2015 11 23
1 2