Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li se ovo i vama ikada desilo?

Dkle ovako prije 20 dana javila mi se cura za kupnju ekstenzija na njuškalu, pošto sve ove stvari imam i tamo. Kontaktirale smo preko whatsappa, poslala sam joj sve moguce slike i odgovarala na sva moguca pitanja. Da bi rekla da ce razmisliti, uredu. Javila mi se cura ovdje na krpicama za isto kojoj sam također poslala sve moguce slike, da bi se dotična s njuškala javila opet i rekla da je našla još jedne i ako joj cura ne odgovori da ce kupiti moje, Naravno to sam rekla drugoj potenzijalnoj kupilici. Nakon koji dan javlja se dotična s njuškala kako joj ta cura ne odgovara i kako ce kupiti moje, no trazila je jos slika i odgovore na jos nekolicinu pitanja, Uredu, nije problem. Kaze da ako joj ne odgovaraju moze li ih vratiti, kazem uredu. Curi s krpica javim da su ipak prodane. Tražila je podatke za uplatu i rekla da ce uplatiti, od uplate ništa. U međuvremenu dobila sam još par upita za ekstenzije no rekla sam da cekam uplatu za njih. Nakon 3 dana pitam što je s uplatom, dogovor je bio da nije stigla. Kada je nakon toga rekla da je uplatila, trebalo je još 4 naredna dana da uplata sjedne. Nije mi bas jasno kako je toliko trebalo ali ajde, Danas je uplata sjela, no iznos nije kakav smo se dogovorile, jer sam jos i spustila cijenu. Kazem joj to i pitam u cemu je sad problem? Da bi cura bila jako bezobrazna i bahata i rekla da sta sada dramim da joj sto prje posaljem. Kažem da cu poslati ali da zelim da ispostuje dogovor oko iznosa. Pa me počela vrijeđati da sam klinka, da ja nju kradem i ostale stvari naravno sa oslovljavanjem na TI, dok sam se ja njoj obracala sa VI. Rekla sam joj da idem do grada i da cu poslati paket, a da ona umeđuvremenu uplati za poštarinu. Opet me izvrijeđala da zašto joj ne vjerujem. Ektenzije pošaljem, da bi vidjela 101 poruku gdje zeli povrat novca i gdje me i dalje vrijeđa bez ikakvog srama.
2015 11 23
Tu sam se naljutila i rekla da me voza vec skoro mjesec dana, pita za sve moguce slike, pita 1000 pitanja, ne uplati iznos koji smo se dogovorili i sada kada sam poslala i iz svog dzepa dala za poštarinu jer necu propasti za 15 kn ali radi se o principu, onda mi je počela prijetiti. Na što sam ja poludila jer je spominjala moje roditelje, prijatelje i ostalo. Mislim odakle ti pravo? Isto tako na to da mi se obraca sa ti i to sa uzvisenog nivoa, kaze da si ona za to daje zapravo. Kultura na nivou, Rekla sam joj da me prestane terorizirati, vrijeđati i prijetiti mi jer ako mi pukne film nazvati cu brata i podici prijavu za maltretiranje i vrijeđanje, A ako se toliko hvata za moje roditelje, da ce je moja mama s guštom nazvati pa da vidimo u čemu je problem. I dalje je bila bahata i nije prestajala, nego me jos isla vrijeđati koliko ja to godina imam i da će mi zagorčati život te sve to iznjeti ovdje na krpicama jer zna da i ovdje imam profil. Nemam komentara na toliki bezobrazluk i toliki visak vremena. Rekla sam joj da prestane jer sam vec sad jako ljuta i da je ovo krajnje bezobrazno i da je u nijednom slucaju nisam ostetila. Paket sam poslala iako postarinu nije uplatila ali sam rekla da nakon svega što me izvrijeđala i prijetila nemam ja sada namjeru ispostovati dogovor i vratiti ektenzije ako joj ne budu odgovarale. I dalje ne prestaje, totalno bolesna osoba, Sto da vise radim? [:vrti] [:vrti]
2015 11 23
luda kuća.. nije mi se nikad ovo dogodilo
2015 11 23
Luđakinja, samo ignoriraj..
2015 11 23
Kratak fitilj..Ma čovjek se ovdje nikad ne može dovoljno iznenadit..
2015 11 23
Draga žao mi je zbog tako negativnog iskustva. Najbolje bi bilo da si ju tražila broj računa i vratila joj njezinu uplatu, jer se niste tako dogovorile. Nadam se da će te pustiti na miru, a vjerujem da hoće čim joj dođu ekstenzije.
2015 11 23
A kopija razgovora? I o kojoj je korisnici rijec?
2015 11 23
Osoba sa dijagnozom, molim te ignoriraj za svoje dobro.
2015 11 23
Sa Njuškala je cura, Brdo.
2015 11 23
Poslikala sam cijeli razgovor no ne želi mi učitatati slike ovdje :(( Nema profil ovdje na krpicama, no ime joj je Ana Romac iz Sinja... Pa eto ako netko bude imao susret s njom, da zna sta da ocekuje...
2015 11 23
Aha...hvala Uljeshura! :) Iz Sinja? Blizu mene... A koliko ima god...
2015 11 23
Brdosuza - išla sam provjeriti na fejsu, ta nema više od 30 god koliko mogu zakljuciti
2015 11 23
Hvala Bogu takvo iskustvo nisam imala. Ovdje stvarno ima svasta..
2015 11 23
Ovdje i na Njušci ne treba biti previše susretljiv i pošten očigledno.
2015 11 23
Bas mi je to ime poznato...
2015 11 23
1 2