Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li se ovo i vama ikada desilo?

Nije mi se dogodilo. Prvo za sto ne nalazim vremena je natezanje iz poruke u poruku i to mjesec dana. Drugo, da mi se uplati manji iznos, osoba bi dobila novce natrag i suradnja bi te sekunde zavrsila. Princip. Nek radi budalu od sebe. Od mene ju samo ja mogu radit. Pa sad..kom se nateze..
2015 11 23
Uopće ne kužim zašto si joj poslala artikal nakon što te je tako dugo zavlačila, nakon što ti nije uplatila dovoljan iznos i nakon što te već vrijeđala?! Oprosti, ona možda nije normalna, ali ni tvoj postupak sigurno nije.
2015 11 23
Pa jednom mi se jedna pravila mutava i uplatila bez poštarine. Rekla sam da to nije dogovoreno te da mi proslijedi br. računa da joj vratim novce. Ne, ne, njoj je noga u gipsu i slala je prijateljicu do banke ali čini se ta prijateljica popila sama kavu negdje :D ili je ova prva balava i lažljiva. Uglavnom- završile smo suradnju i poslan joj je artikl nakon što je uplatila iznos poštarine. No nikad ali nikad više da bih poslala ako mi se takva pametnjakovićka opet pojavi u inboxu.
2015 11 24
1 2