Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

najbolji ispusni ventil

Ono kad ti mozak pregori, kad te glava boli od briga i stresa, kad se ispiti gomilaju, kad ne spavas od briga, kad se uci i radi po cijeli dan, kad nemas nista sto te veseli jer si to zbog obveza nemozes priustit i osjecas se kao programirani robot... Koji je vama najbolji ispusni ventil da se malo rasteretite od svakodnevnice?
2015 11 24
Jao to mi je tako dobro poznato. Meni su šoping i kupka ispušni ventili. Ako stvarno zagusti, odem u saunu i na bazen. :) Treba se samo dobro opustiti.
2015 11 24
Boks! Čitanje, žustra šetnja, razgovor sa sestrom na mob, udaranje jastuka, gledanje neke super serije, plakanje, trčanje....
2015 11 24
Treba se samo dobro opustiti...disati...jer tijelo pamti svaku nervozu i živčanost...tamo u 30-ima se to počne pokazivati..pih...mučiš se ko konj s tim ispitima i onda se mučiš ko konj da nađeš posao, a onda te čeka borba s konjima :) Samo polako, ništa ne traje vječno...ni ono lijepo ni ono ružno :)
2015 11 24
spremanje po kući.........
2015 11 24
Nisi od psihijatra dobila potvrdu da si u depresiji, a?
2015 11 24
Need For Speed, Most wanted, odvrnem glazbu do daske, isključim se iz vanjskog svijeta i deeri ;D
2015 11 24
Sara ne pali to vise na mom faksu, promjenio se dekan. Tako da se borim i uspjet cu. Od kad znam za sebe kukam i idem nekim precicama. Ovaj put cu uspjet sama, svojim znojem i trudom. Samo nekad mi dode da vristim od muke. A kad pogledam index obljeva me znoj :D
2015 11 24
prestala sam se boriti protiv toga,nego sam naucila zivjeti sa time, ........ sto bolje znam i umijem a da mi um i tijelo ne pati i primjeti :D
2015 11 24
Volim slušat neku muziku koja će me malo opustiti, vježbati i poslije si pripremiti finu mirišljavu kupku. To me uvijek skroz opusti :)
2015 11 24
Šoping ili čišćenje ali kako sam svaki dan u stisci s vremenom krećem u 4,30 ujutro evo još nisam gotova uzela prekovremene velike su zimske režije a i blagdani dolaze, draga meni je i u ovom trenutku za iz kože iskočiti
2015 11 24
Meni najbolje pomaze kad okupim prijateljice i izjadam se uz martini,ali soping je isto djelotvoran :)
2015 11 24
1. teretana 2. kupka + vino tim redoslijedom hihihihihihihi
2015 11 24
Izrađujem nakit :) Čitam, prošetam, slikam... Probaj si i ti naći tako neki hobi koji će ti zaokupiti misli i smiriti.
2015 11 24
Kickboxing i trčanje.
2015 11 24
1 2