Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zaštooooooo?!?!

Zašto je curama toliko teško reći HVALA??..sve zivo pitaju o artiklu,a na kraju ni hvala.pa mislim zar je tesko nesto odgovoriti.koja nekultura;(...a da im se iste sekunde ne odgovori,to bi bilo strašno:(
2013 03 29
to će ostati vječni misterij na krpicama,nažalost [:sramezljiv]
2013 03 29
eeee da....ni ja ne razumijem takve cure.
2013 03 29
Ali to je neka osnova kulture;(...pa nije istina da toliko imaju posla,pitanja da se ne moze odgovoriti.i svaki put me to iznova nasekira [:place]
2013 03 29
A ne vrijedi se živcirat oko toga,nisu toga vrijedne....a očito je da nekim curama ovdje fale te osnove...
2013 03 29
Nisu svi kulturni. Osječanke su najkulturnije :highfive: :D
2013 03 29
Mozda bi se trebala javiti neka od njih da nam objasni [:sokiran]
2013 03 29
Ne samo da ne znaju reći hvala...nego te prvo ubiju u pojam sa slikama..daj dugme poslikaj,pa šav,pa kragnu...i onda najedanput...ispare ona...ni A ni B! [:frustriran] [:frustriran]
2013 03 29
Ha ha ha....ma nisu samo osjecanke:P....ima divniiih cura...ali i teškog zla.ponekad imam osjecaj da zele samo da titras oko njih jer kao one su kupci [:hihot]
2013 03 29
Pucika;)))....znam o cemu pricas;)...a umrem dok ucitam sliku tu u poruke.... [:frustriran]
2013 03 29
E baš to, još i izmjeri ti to sve lijepo, poslikaj, i onda ne dobiješ odgovor nikada više od te osobe, a ona se i dalje uredno prijavljuje na krpice...
2013 03 29
Ma ja sam se samo šalila za ovo pošto sam i ja iz Osijeka :P Nisam ništa loše mislila ;)
2013 03 29
Joj, tu ima takvih da ti pamet stane :-) haha Valjda kontaju da su incognito pod pseudonimom. Ma ja to sve na ignore, još obrišem njihove poruke; ne želim ih imati u inboxu. I ovako i onako ima hrpa poruka, pa i zaboravim da je to i to bilo. Zato dobra IMENA pamtim! [:jezik]
2013 03 29
Ma i ja sam osječanka zato i ne zelim da ispadne da se hvalimi:P...necete vjerovati ja sam sada dobila 2 HVALA...ipak nije moj broj;)))....juhuuuuuu uspjela sam nekoga prosvjetliti.iako je poruka bila prije 20 nin [:jezik]
2013 03 29
Osijek je zakon womaninblack, idem odmah škicnuti stvari:-)
2013 03 29
1 2