Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Nestali" epizoda 2

Joooj, ja uvijek pokušavam u svima vidjeti neku pozitivu. Ja bih pričekala možda još danas, ukoliko se uopće ne javi, prodaj toj curi br.1.....Nekako uvijek pomislim, da se možda nešto dogodilo, pa da nije uspjela doći na Krpice. I meni je blesavo da je molila curu br.1 da joj prepusti, pa se ne javlja, ali baš nekako zbog toga mislim da možda ipak, stvarno nije iz opravdanih razloga se prijavljivala. To je samo moje mišljenje! [:smijesi]
2013 03 29
Pricekat cu jos danas,ako se ne javi,postupam kako su cure savjetovale,a i sama mislim da je to u redu :)
2013 03 29
Meni se dogodilo da su mi 4 cure bidale za jednu haljinu, ova 4. trebala uplatiti pa su joj blokirali račun, 3. počela gnjaviti s mjerama i sl. (valjda prvo pitaš za te mjere pa tek onda bidaš) pa odustala, a meni bilo svega dosta pa nisam na kraju ni kontaktirala te prve dvije. Tako da ima svačega, ništa nas više ne može iznenaditi.
2013 03 29
Ma, draga prodaj curi broj 1., ova druga ne zaslužuje da je čekaš kad je tako neodgovorna i bahata.
2013 03 29
1 2