Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

hvala svim dusebriznicima

Drugi puta kad ide neka pita za jednokratnu novćanu pomoć. Može dobiti do 3500 kn.
2015 12 01
Javi mi se slobodno ja radim u centru na trg ti mogu donijeti u 11 h mi je pauza biti ce mi drago pomoc
2015 12 01
EH, sranje kroz gusto granje :/ Možda ni nije prijavljena nego je zbog naslova automatski izbrisana...bezveze skroz, ali baš.
2015 12 01
pa kako to, andrea? ne teče li nam med i mlijeko sada, s pojavom druge adminke?? sry... nisam odolila da ne uputim otrovnu žaoku na ovako žalosnu temu. pogotovo jer vidim da su reklamuše i dalje sveprisutne na forumu. da li se radi o istoj ženskici kao ljetos? pitam zbog mjera... ako je to ona ista, znaš kome se možeš obratiti :)))
2015 12 01
Onda nek trazi...2,500kn se dobiva svaki mj ako ima taj status. Samo ne smije bit ljubazna. Jer mene su prvi put na socijalnom odbili,rekla mi je gospodja da mi djete nije dovoljno osteceno (ima cerebralnu,ne hoda,ne sjedi,ne govori,a ima 5god! Ima anomaliju mozga,imala je krvarenje u mozgu 2. stupnja i k tome epilepsiju) onda sam prestala bit ljubazna i trazili su vjestacenje. Sad su mi konacno odobrili. A gospodji sam rekla svoje.
2015 12 01
always, kriste bože! pa te naše institucije iz dana u dan potvrđuju da nisu normalne! I onda se čude kad počnu ljudi pucat po njima.
2015 12 01
Nije dovoljno oštećeno??? Kriste, koji je vrag ljudima????
2015 12 01
moj Bože,,,,strašno je to i za čitati
2015 12 01
ne želim ulaziti u to tko je što rekao i kako je netko shvatio, no odluku o oštećenjima (naravno da se misli na zdravstvena) ne donosi czss... I ne, neće dobivati svaki mjesec, ne znam od kud ta informacija... ljudi često misle da poznaju zakon i onda daju nepotpune i netočne informacije.
2015 12 01
poznam jednu ženu koja je jedva jedvice dobila invalidninu(mirovinu), a 100% ima invalidnost sve samo zato što se naočigled čini da nije ništa, a zapravo bilo kad može sve do kraja puknuti iznutra... žalosno da bez puno galame se ništa ne može riješiti [:tuzan]
2015 12 01
Nikad nisam čula tako degutantne stvari, nigdje vidjela toliko bešćutnosti i bahatosti kao kod nekih spodoba koje rade kao "stručnjaci" u Centrima za socijalnu skrb... prestrašno.
2015 12 01
Comestai,nisam ni rekla da odluku o zdrastvenim ostecenjima donosi centar za socijalnu skrb al si je nasa socijalna radnica dala to pravo pa odlucila da zahtjev za vjestacenje,koje se mora obavit prije slanja zahtjeva za status njegovatelja na ministarstvo zdravstva,ne salje jer misli da je uzalud.Taj zahtjev za vjestacenje mora napisat i predat socijalni radnik. Al ona nije htijela jer kao sto sam rekla,po njezinom misljenju je to bilo uzalud jer "djete nije dovoljno osteceno".
2015 12 01
I da,ako odobre status njegovatelja,dobivas "placu" svaki mjesec 2500kn . Ja dobivam pa valjda znam.
2015 12 01
I da,primjetila sam da su neki roditelji vise upuceni u zakone od samih socijalnih radnika. A nepotpune i netocne informacije ne dajem jer sam sve to prosla.
2015 12 01
sve je ok :) Slučajevi se razlikuju isto kao i soc.radnici i korisnici... Moj kom. se odnosi na jednokratnu.. očito krivo shvatila...
2015 12 01