Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ima li smilsla...?

Nemaš razloga za negativnu, napiši neutralnu i kraj priče. A te frajerice sa opisima profila da pišu negativne za uzimanje podataka, neka si to "wanna be šerif" ponašanje ostave za svoja 4 zida. Ako ti vrati negativnu kukat ćeš na forumu čemu i zašto, kako..
2015 12 02
Hrpa upita, ja mjerim i mjerim, torbu sam oštetila skupu izvlačeći je iz spremišta, ogulila gumb, a odgovora nema, to je postalo masovnapojava, to je bezobrazno i neodgovorno, ali ne smiješ tako reći .
2015 12 02
nema mi gore stvari od toga na Krpetinama... Gore od samog nejavljanja mi je gluma da ona to nije rezervirala.. a u istom razgovoru gore pise da je.. ma bolest.. neodgojene i bezobrazne.
2015 12 02
KreativnoSelo samo nek ona ostavi, ne brine me to... ja samo zelim upozoriti jer ni ja osobno kad vidim da je netko 100% pozitivan pristajem na suradnju bez provjeravanja jel ima neutralnu....
2015 12 02
A nije ih teško ne uočiti.. sve se vidi, malo prelistaš. Sama sebi olakšaš.
2015 12 03
Meni se cini da je rijec o dusevnom bolesniku.Da je ona pribavila neku financijsku korist nego doslovno krade odjevne predmete.Virtualna kleptomanija.Koliko bolestan moras biti da bi nekoga lovio na dobrotu da bi ga iskoristio za kapu??? Ako citas ove retke-potrazi Pomoc,nije sramota!!!
2015 12 05
Ima toga previše već,100 mjera, daš, žele to, traže podatke, sve pošalješ, nema odgovora ili npr. sad sam dobila obavijest nakon što sam sve poslala da nije ni mislila kupiti kaput) ne daš negativnu, misliš uzvratiti će ona ili netko njen, dobiješ haljinu koja je kao za kemijsko, platiš kemijsko i haljina opet nenosiva , fleka ostala, nije naznačena, ako ostavim negativnu, reći će da je rekla da je haljina za kemijsko ali da nije znala da fleka ne ide.... preprodavačice dobro znane ostale jer sad imaju jednu sliku artikla, jednu boju itd,
2015 12 19
1 2