Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Prijevod s njemačkog

Čisto informativno, interesira me koliko bi bila cijena prijevoda 30ak stranica rukopisa iz 1908., tematika arheološka i povijesno-umjetnička. Nešto sam sama pokušala prevesti, no rukopis je relativno nečitak tako da riječi koje ne znam pročitati teško da mogu i prevesti/pogoditi kontekst, pa oduzima jako puno vremena (meni koja sam njemački učila prije 10ak godina i znam ga prilično površno za takvu jednu stranicu je trebalo cca 2 sata). U wordu pretipkano, stranice u fontu 12 zauzimaju 10-15 redaka. [slika:df49b023-1e88-4b34-bbba-49ed6aeb6aee]
2015 12 02
Ne znam hoće li ti pomoći informacija, ali prijevod se naplaćuje po kartici, a ne stranici. :) Mislim da ispod 100 kn po kartici nema...Možda netko zna detalje. :)
2015 12 02
Da, kao što kaže ComeStai, prijevod se računa po kartici. Možda bi se moglo naći i za naekih 80 kn, ali s obzirom da je prijevod iz rukopisa, to je skuplje - zavisi koliko je čitko i koliko je specifične terminologije - moglo bi biti i 100% skuplje od regularnog prijevoda.
2015 12 02
Odlično, hvala na komentarima - ja sam nekako blesavo mislila da to ide po broju redova po određenom fontu, no da, logično da su kartice u pitanju :D To će onda svakako biti podnošljiva cifra jer u jednu karticu stanu 2-3 stranice rukopisa :) Puno hvala!
2015 12 02
Ja mogu prevesti za 50 kn :-)
2015 12 02