Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jadna li nam zemlja s ovakvim narodom..

Sve više svaki dan uviđam kako je ljudima najlakše kukati, i kako svi kukaju i kaktiga traže posao, a zapravo ne žele raditi.. a krpice su najbolji primjer za to., cure stalno otvaraju teme da nemaju posla, da bi radile bilo šta samo da se pruži prilika, da jedva spajaju kraj s krajem itd... Naime, ja sam prije par dana otvorila temu u kojoj sam tražila prodavača, znači firma nudi ugovor na stalno, siguran posao, s dobrom plaćom., i javljaju mi se cure oduševljene u inbox., svima njima sredim razgovor u toj firmi ( jer mi tamo rade 2 člana obitelji, pa sam uspjela dobiti termin za krpičarke, budući da su mi jako drage cure ovdje i želim im pomoći)., i možete vjerovati da NITKO, znači nijedna žena nije došla na razgovor, niti mi bar javila da neće moći doći., NITI se poslije javila da se ispriča što nije došla. Možete li vjerovati da niti jedna jedina osoba nije došla??? Ja ne mogu, evo već par dana ne mogu prestat razmišljat o tome.. I naravno, ja sam ispala budala., angažirala sam ozbiljne ljude koji su se sastali da održe razgovor, poseban termin samo za krpičarke, a nitko nije došao... Zatim: opet za istu tu firmu, ponudim da ću im naći nekoga tko će im poslikati par slika s profi fotićem., javim se tu curi koja se reklamira kako fotka iz hobija a kaže da je stvar dobre volje koliko će joj netko platiti, jer fotka ono iz hobija., i ponudim joj 200 kn da okine samo par slika, znači doslovno sat vremena posla., i ona kaže super može., ja dogovorim sve u firmi, dogovorimo s njom termin.. da bi mi javila idući dan da ipak ne želi. I ja opet ispala budala pred ozbiljnim ljudima.. Znači krpičarke su se baš iskazale... Šta je to s ljudima? :((( baš me deprimira..
2015 12 04
Pa..Cuj,da si joj ponudila 1000kn za sat vremena fotkanja,sigurno bi dosla.A sto se ovih drugih tice,vjerojatno bi se j***le a da im ne udje..Sto drugo?!!Zalosno!
2015 12 04
Iako je situacije kriminalna po pitanju zapošljavanja, veliki je broj ljudi koji ne zele raditi. Smatraju da je uredu sjediti kod kuce i uzimati od svojih kao da sutra ne postoji. Da ne pricam o onim "iznad smo svih" ljudima koji, zbog diplome, ne zele raditi poslove srednje strucne spreme. Radije ce sjediti kod kuce i kukati kako nemaju posla.
2015 12 04
ja nisam ni vidila. o kakvom se poslu radi
2015 12 04
...a bas jadno i zalosno...
2015 12 04
Mozda se ozbiljni poslovi ne sklapaju preko krpica....mada ovdje su vecina stvarno poslovne zene....stima bolje nego u "stvarnom" svijetu. Istina je i druga da stvarno puno ljudi u ovoj drzavi zive na tudji racun. Drzava odgaja od malena da je najbolje biti neradnik, lovac u mutnome, potkupljiv, kriminalac a jos najbolje -politicar. Jad i bijeda. Tuzno za Bogu plakati.
2015 12 04
aaaaaaaaaaaaa vidila sam to al prije evo iskreno da je radno vrijeme od 8 ja bi se javila al s obzirom da imam 2xADHD-ovca i otac im je pouzdan ko lanjski snijeg moram ih ja odpremit u vrtic i skolu al bila sam poslala jednj curi koju znam poruku za taj posao a njihovo fin stanje je 100x gore od mog i reko mi njen muz " pa nebu ona cijele dane smrdila po ribi. a vjerujem nebi ni ti" a na to sam m sam spustila slusalicu
2015 12 04
Ja sam diplomirala prije 2 mjeseca i najsretnija sam na svijetu što sam dobila stručno za 2400kn mjesečno i molim se Bogu da poslije toga nađem stalan posao, u kojemu će mi plaća biti oko 5000kn. Mlada sam, završila fakultet u roku i to su moja očekivanja. Ne pucamo svi visoko, ali eto, loš je omjer između onoga što pojedinci nude i što žele. Kada bi se to izbalansiralo, sve bi bolje funkcioniralo.
2015 12 04
Ljudi u Hrvatskoj imaju iskrivljenu sliku stvarnosti, a zbog opće nezaposlenosti zapravo niti ne znaju raditi. To je žalosno jer mladi uglavnom sanjaju o dobro plaćenim poslovima, dobroj karijeri i luksuzu, a u isto vrijeme žive na račun drugih ili na teret države. Zbog poremećenih vrijednosti, gdje čovjek vrijedi onoliko kolko ima, posvuda samo vidim lažnjake, opterećene materijalnim, da pojasnim, djevojka kojoj u kući otpadaju prozori ne izlazi iz kuće van bez potpetica visokih 10 cm. Puno puta sam i sama pokušl pomoći nekim poslom, ali uglavnom se iste vrijeđaju na ponudu "jednostavnih" poslova kojih bi se sramile. Konkretno, mnoge cure se srame raditi sezonske poslove ili u kafiću u Hr, ali zato redovito završe u Njemačkoj prati wc-e za istu plaću.
2015 12 04
Uvijek kažem da se počinje iz ničega...i to je svugdje činjenica...jedino kod nas ljudi totalno izgubili vezu sa životom
2015 12 04
ja bih se odmh prijavila za taj posao ...da mogu.. ali evo neke sitnice i zbog priv.problema ne ogu.. pa zar još niste našli radnicu???
2015 12 04
Ne mogu virovat. Stvarno ne mogu! Zasto je tako tesko poslat najobicniji sugavu por da si sprjecen doci na razgovor? Ali da istina da svi pucaju na visoko. Gore je jedna Krpicarka rekla da radi u fast foodu? I ja sam radila i to 3 godine. Je mi smjena bila po 12 sati. Petkom i subotom po 14. Al bila sam najzadovoljnija.i dan danas nakon razlicitih poslova zalim za tim prvim. Nazalost ne mogu na toliko radno vrime jer imam curicu od godinu i pol a i tata joj radi od ujutro do navecer. Radim od 16 i nakon fast fooda iskreno isla sam samo na gore (po meni) poslove al imala san svoju kunu. Ovih godinu dana porodiljnog me satraaaaalo i jedva sam cekala nazad na posa. Sad cekam rezultate natjecaja strucnog osposobljavanja i nadam se tome. Je 2400kn i je manje od dosadasnjeg posla al je to mojih 2400 zaradenih kuna a i da je 1000 radila. Mouda je problem sto sam rano i pocela radit, ne znam al ja bez posla ne mogu
2015 12 04
Tko želi raditi,radit će sve.Tko ne želi,tome nije dovoljna ni plaća od 10 000 kn,za 10 sati tjedno.
2015 12 04
tko ste vi da uopce zadirete u necije razloge zasto ne zele raditi ovaj ili onaj posao? rad kod privatnika je u barem 70 posto slucajeva obicno izrabljivanje, bez sanse za napredovanjem, gdje radis 8-10 sati za 2500 kn da bi oni mogli tvoju mjesecnu placu pozderat s frendovima u restoranu za pohvalit se na drustvenoj mrezi... ako osoba iskalkulira da joj se vise isplati ostati kuci... pa neka stoji doma.. ne, pametnice na forumu znaju bolje! ako netko ima djecu i na posao mora voziti, 2500 kn lako potrosi na dadilju i gorivo!
2015 12 04
Getlucky....opusti malo.....ali takav onda ne obeća doći na razgovor....u tome je poanta.ali to tebe ne ide....nisi se javila da dolaziš i da ti treba posao...ili?
2015 12 04
1 2