Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dobrodošla u klub!

Nikad nisam mislila da ću morati otvarati ovakvu temu, ali nikad ne reci nikad. Dobrodošla i ja u klub prevarenih. U ponedjeljak, javi mi se dotična gospodična ZRINKA TROGRLIĆ, 21250, ŠESTANOVAC. Ulica TROGRLIĆI 8. Javlja se s upitom o grudnjaku da li joj mogu poslati da joj stigne do petka. Ona ujutro uplaćuje. Rekoh može, dam podatke za uplatu i još pristojno priupitam kako želi da šaljem. Ona želi prioritetno. Dobih poruku kako je uplatila, imala je pozitivnu poruku i sa razgovorm niti slična nekome tko bi mi ovo učinio. Kako joj se žurilo da joj stigne do petka, tako sam ja paket cim prije poslala. Da bih pogledala, uplate nije bilo. [:tuzan] Znam, moja krivica što nisam pričekala i pogledala dok uplata ne sjedne, ali samo sam išla dotičnoj gospodični na ruku i da stvar ima do petka. Poslala prioritetno, profil na krpicama od jučer izbrisan. razgovor imam sačuvan. Nisam i neću propast za tih 50 kn, ali i to je nama studentima puno. Tražila sam malo po fejsu profil ako se da pronaći i naišla na to ime. Neznam, kako bi vi postupile? Da li biste išle dalje za tim ili? Ja stvarno bih, ali kako nemam ideje. Help help, iako nisam sigurna da li je to ta cura s tim profilom na fejsu, ali pretpostavljam da je. Savjet dva? [:frustriran] Totalno sam razočarana [:vrti] [:vrti]
2015 12 04
Dobro pa koliko je ljudi ta prevarila.U rangu je sa brkom....
2015 12 04
Imam neki osjecaj da sam to ime pročitala već par puta u negativnom konteksu na Forumu ... A ne znam sto bi ti rekla, stavi na crnu listu , ali mislim da nazalost od para nista :( sad barem znas za ubuduce
2015 12 04
Osjećaj ti je dobar.Cura je na crnoj listi.Ne znam točno,ali mislim kako ima više tema o njoj.
2015 12 04
Ne vjerujem, uopće nisam susretala nigdje ime. nažalost :( I eto, kad prema nekom odlučiš bit dobar i ići pod ruku. Zanima me ako je netko od njene strane nasamaren kao ja, što ste učinile? Ja bi baš poslala tu porukicu na fejs, pa bila to ona ili ne. Uvijek se možeš ispričati. Ali dokle seže ta ljudska zloba više?
2015 12 04
Daj potraži po forumu teme od zadnjih tjedan dana.Linkala bih ali me mob.zeza. Znam ako sam vidjela teme vezane uz nju. I obaveznu ju stavi na crnu listu.
2015 12 04
joj, danas je petak :D Ma dobro, možda nije stiglo ili ona još nije podignula.
2015 12 04
Poslala u srijedu :(
2015 12 04
Ma stiglo joj je ako sam poslala na kucnu adresu, nema kaj podići. Jooooooooooooooooooj!!!! Više pameti drugi put -.-----
2015 12 04
Ne mora biti... kasni pošta u zadnje vrijeme... probaj provjeriti...meni jedna pošiljka putovala 6 dana... male su šanse, ali probaj
2015 12 04
S time da je to selo gdje bi moglo duže putovati. A ako nitko doma nije preuzeo paket, mora po njega u poštu.
2015 12 04
Razumije, samo nazovem u svoju poštu i provjerim? Hvala vam puno!!
2015 12 04
Tri su imena uz to prezime. Netko koristi svoje ime. Ime svoje vlastite sestre koja zivi u dr gradu. I ime vlastite majke. Vrlo lako za naci. Molim. I drugi puta. Iako to ne pomaze kad ekipa nikako da shvati da je uradi sam provjera stanja racuna jedini izvor kojem treba vjerovati. Sta znaci kapa ili sisnjak mi je hitan do petka? Sta se to mene tice? Mene se tice stanje mog racuna. Cure. Pametno. Ne dajete krv ni organ. Dakle nije hitno. A kome jest neka si bolje organizira obaveze i dogovore pa ce imat u cemu hodat okolo.
2015 12 04
Cipelitza, svaka riječ je na mjestu. Vjeruj, nemaš pojma kako bih vratila vrijeme i da nisam toliko naivna. Znala sam naići na par stvari, i u roku 10 minuta dogovoriti slanje i uplatu. I nije bilo nikakvih problema i isto sam željela nekad da mi dođe do određenog roka. Opet postavljam sebe u taj položaj i kako je meni bilo. Samo sam htjela udovoljiti. Al eto mi sad.
2015 12 05
Zao mi je sto ovo citam...ali tocno sam znala sto ce biti..nakon prosle teme! Kao sto je Sara rekla nazovite ujutro postu...mozda ima sanse..jednoj korisnici je uspjelo!
2015 12 05
1 2