Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovome - prevara

Kupila sam od korisnice , kako je napisala nove Zara skini crne traperice za 100 kuna. Dodj traperice vidim nisu bas nove i nosene su a neoprane, rastegnuto na koljenima. Nemaju ostecenja, crne su ali vidim da su razvucene i ne odgovara mi broj iako nosim taj broj. Mislim tako jedan dan, gledam u njen oglas i tada shvatim da traperice koje je slikala u oglasu uopce nisu te traperice koje sam dobila. Javim se ja njoj jucer i kazem joj fino sve ovo a ona naravno negira sve i sad je prije nekoliko sati i izbrisala oglas no imam ja slike pa vidite
2015 12 05
pričekaj turbo sniženja u zari pa si kupiš nove po toj cijeni....zara, bershka, pullandbear - ista stvar. :)
2015 12 05
Negativna bez razmišljanja . Prevara i još kakva, daj njezin nick, strašno srsditismajlić
2015 12 05
Prevara!!
2015 12 05
Pokusavam staviti slike
2015 12 05
Ne ide nikako slike....grrrrrr
2015 12 05
Slike možes uplodat preko www.tinypic.com ukoliko ih mislis u temu staviti
2015 12 05
Jednostavno ju prijavi, da ne zezne i druge >.<
2015 12 05
Prevara i ja kažem i više se uopće ne usudim kupiti od nekog koga neznam svaki čas je tema prevara pa šta je ovo, stavi te slike da vidimo
2015 12 05
To je slika iz oglasa
2015 12 05
meni zaista nije jasno zašto admini ne reagiraju kada se prijavi korisnika...staviti ću link gospodčne koja me nedavno prevarila za pišljivih 55kn...tek toliko da još neka od vas ne nasjedne...kad je već svevišnji ne žele blokirati
2015 12 05
Vidite na slici iz oglasa imaju izvana neku markicu na lijevoj strani a ove što su došle su drugacije
2015 12 05
meni zaista nije jasno zašto admini ne reagiraju kada se prijavi korisnika...stavila sam link gospodične koja me nedavno prevarila za pišljivih 55kn...tek toliko da još neka od vas ne nasjedne...kad je već svevišnji ne žele blokirati...pa dok se ona ne izjasni( opravda, javi, pošalje paket, vrati novac) neka bude ovdje upozorenje...tko želi mogu u inbox i broj računa te ime i prezime
2015 12 05
Mislim da ni naljepnica neg ono kao limena pločica sta bude nekad ušivena s natpisom...slikala ih je dok su bile nove a sad kako veliš nisu
2015 12 05
Ja mislim da je skroz drugi model vjerojatno. Valjda je lijepo kupila sebi nove za 259 kn uslikala ih a onda mi poslala ove koje su se razvukle za 100 kn pod NOVE. Lijepa racunica Ne mogu staviti slike ni u svoje artikle ni nigdje imam jos slika ali veceras ne ide pa ne ide
2015 12 05
1 2 3