Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ombre ,bojanje kose

Evo ovako drage moje zanima me dali je koja od van radila ombre na kosi ali doma,ako koja je da mi napise svoje iskustvo,i kako je proslo,imam smedu kosu polu dugu i htjela bi si napravit taj popularni ombre,pa me sad zanima dali da se ipak uputim frizeru ili da se doma poigram bojama,na internetu ima naravno svakakih savjeta i vide za rad doma,ali me vise zanima necije iskustvo ako je to radio! [:zaljubljen] [:sokiran]
2015 12 08
ja i nije tesko
2015 12 08
ja sam radila i sebi i sestri i super je ispalo, bitno je samo poznavati svoju kosu (kakav ima pigment i kako reagira na određene boje) i u skladu sa time odabrati odgovarajuću boju...što se tiče nanošenja, ima par trikova kako izbjeći onu ružnu crtu i dobiti postepeni prijelaz, ali to je isto stvar individualnih preferencija :) po meni taj ombre, balayage, baby lights i slične moderne "tehnike" sjenčanja i bojanja kose uopće nisu tako komplicirane i mislim da ih frizeri žele prikazati zahtjevnijim nego što jesu samo kako bi mogli papreno naplaćivati :D
2015 12 08
Imas na youtubu puno videa koji ce ti olaksat sve :D i nepreporucam ti one lorealove boje za ombre jer ce ti kosa od njih biti narancasta
2015 12 08
I meni isto zanima koje ste proizvode koristili ,ja imam smedu kosu pa me zanima dali da koristim blajh ili izbjeljivac pa onda boju? Ili da uzmem od loreala onaj set za ombre pa da sa njim probam, i kako da izbjegnem onu crnu ipak bi htjela da je to neki lagani postepeni prelaz :)
2015 12 08