Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Velike pohvale za novu stranicu :)

Prijedlog: preokrenuti redosljed na forumu. Najnovije na 1 stranicu a najstarije na 66 stranicu kao što je praksa inače na forumima. Teško je prelistavat do zadnje kako bi se uključilo u temu. Zaista se nadam da će biti uvaženo. Drugo je oke mislim (meni, zasad)
2015 12 08
super je sto je brza i ne steka :) trebat ce nam naravno vremena da se naviknemo...
2015 12 08
kako se otvori nova tema? i ghdje se nalaze artikli koji su zadnji dodani?
2015 12 08
Ma koje pohvale....ovo je pravi užas.... Za sad.....možda se nekaj i popravi , al iskreno , draže su mi stare krpice 100 puta .
2015 12 08
Totalno nefunkcionalno :/
2015 12 08
a jedino šta se ni popravilo je to da se i dalje ne vide slike u temama.. baš bezveze. sve ostalo mi je super i puuno preglednije. a jeste skužile da nema više frke s onin 'razgovori(0)' ? :D :D
2015 12 08
Solidno, ali ima dosta štekancije kod logiranja putem fb-a tako da nije za pohvaliti, pa OKE je samo što se teško snalazim ovim novim dizajnom morat ću upotrijebiti GPS za ovo hehe, da meni smajli ne rade uopće, a što se tiče ove verzije može se pokrenuti i na kompu i na mobu/tabu. Kad su već vratili preglede neka i vrate smajle.. hvala
2015 12 08
Meni se sviđa. Moram probati još sa moba jel radi! :)
2015 12 09
1 2