Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

kako da se dečko "odljubi"?

Mislim da ste se oboje malo zanjeli,on jer misli da cete biti u vezi,a ti jer mu precutkujes..Ljepo je imati nekog takvog dok to ne predje u opterecivanje..Ako ne zelis direktno da mu kazes(iako bi to bilo najbolje,jer kad tad ce se osijetiti povredjenim) onda mu reci da ides na dejt s nekim deckom sto ti se jos ranije svidjao,i izadjes s prijateljicom,pa kad te zove izmislis da ti prijateljica ima neki problem i potrebna si joj,Proredi vasa vidjanja koliko god mozes,tako ces svatiti sta zelis od vaseg odnosa,ako se budes bolje osijecala jer ga ne vidjas onda zavrsi s tim,zviot je kratak da bi trosila na pogresne ljude za tebe...
2015 12 09
rekla sam mu da mi više ne kupuje ništa jer mi je bed, da ne mogu primati od njega poklone i od tad nije. lakše mi je kad se ne čujemo nekoliko dana, nisam toliko opterećena. a i izmislim nešto da se ne možemo naći, a ne mogu svaki put.
2015 12 09
Meni je to bas zamarajuce,koliko god on bio dobar ako se ti pored njega ne osijecas dobro onda ga se rijesi,nije fer prema tebi..Moras uvijek gledati sta je dobro za tebe..
2015 12 09
Bok, kako je zavrsilo na kraju? Bila sam u jako slicnoj situaciji do nedavno. Bilo je tako kao tebi sada, na kraju sam pristala da hodama i mislim si ma ne moze biti toliko los, i shvatila sam nakon brzo da ipak nije za mene. Na kraju se ispostavilo da je tip tolika psihopatcina... Malo vise od godinu dana nakon prekida jos uvjek mi se javlja pise poruke javlja se mojim frendicama i frendovima (wtf??!!) Pita za mene pa me vredja, pa pita di radim s kim se druzim... A da ne spominjem proceduru prekida od par mjeseci... I samo da znas isto tako me znao castiti kupovati stvari koje sam odbijala ali uzimala jer bi se on uvrijedio ali samo na pocetku, kasnije bi me ''odveo'' u restoran/ kafic na pice itd. pa bi ''zaboravio'' novcanik, zove konobara da donese racun pa ode na WC.. Da ne spominjem prijetnje (i fizicke i psihicke) kada je shvatio da mu ne uzvracam paznju... NIJE BOLEST SVE STO BOLI!! Nadam se da je s tobom sve dobro zavrsilo
2016 01 09
hej Vekica, žao mi je što tek sad odgovaram, ali eto ne ulogiram se baš često.. ma strašno je to što ti se dogodilo, taj je baš manipulator, koji frik!! baš mi je žao. ali si prepoznala kakav je i dobro da se nisi zaljubila jer tko zna koliko dugo bi s njim bila. vjerojatno te želi nazad a ne zna na koji način te pridobiti opet, pa čak i vrijeđa. imala sam jednog kojem sam se ful sviđala, baš mi je pridavao pažnju i bio je skroz ok dečko. ostavio je curu radi mene, ali on se meni nije sviđao na taj način jer sam imala dečka i nisam htjela ništa s njim. počeo me vrijeđati, i mog dečka tadašnjeg, svašta mi je izdijelio. nije imao više načina kako me pridobiti :/ sva sreća da si to prekinula, pogotovo zbog prijetnji, ma svašta!! što se tiče ove moje situacije.. počeo je raditi za božićne blagdane po cijele dane pa se nismo imali kad vidjeti a baš ni čuti. tako su se naša viđanja prekinula, a niti se čujemo. zvao me pred 3 tjedna ali nisam se htjela javiti, kasnije mu nisam ništa odg. tako da je vjeroj. cijela situacija "riješena". nisam uopće više napeta toliko, i baš mi je lakše otkad nema druženja i sl.
2016 01 30
Ne brini ja vec zaboravila na temu, sad sam listala pracene teme i kliknula :) Pa nije tako ok decko ako je ostavio curu za tebe a zna da imas nekoga. Mogla si bas ti biti ta koju je ostavio tako zbog neke druge. Ajde drago mi je za tebe da nije bilo kao meni barem. Cini mi se da je tvoj barem shvartio i prihvatio kako stvari stoje x-)
2016 01 31
1 2