Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Šubi dubi, mene ne bole zubi :P

...PUNO je ljepše vidjeti i zaključiti da ovaj virtualni svijet ne uzimamo toliko k srcu pa se NE zareda 10 tema o tome "Kak je ona napisala u inbox samo ZAMJENA!?" ili "Kak je, sila nečista, pitala za dodatne mjere i onda nije čak ni hvala rekla!!" ili, meni osobno najdraže, "Zakaj mi neće ostaviti povratnu (iako sam ju 5x puta podsjetila, pitala, kumila i molila...kaj nije svjesna da mi život ovisi o tome)?" Vaša djela, a u ovom slučaju riječi, prvenstveno govore najviše o VAMA, a ne drugima. Baš me briga ako je netko odlučio biti bezobrazan, ako ima dan D i, eto, iskali na meni ili ne ostavi povratnu ili me traži zmazani veš u inboksu... ne, nije me briga sve dok mi ne dolazi u ured, doma ili me zaustavlja na ulici. ...PUNO je ljepše vidjeti da su korisne i možda drukčije teme koje se ne otvaraju ovdje svaki dan, otvorene i komentirane više puta NEGO "Prevario me s mojom polusestrom, a u braku je s mojom ujnom". Ova tema ima brutalno glup naziv jer ju u protivnom nebi otvorilo ni pola vas. Svi mi volimo pomoći, ali žalosno je ako ne primjećujete granice između (traženja) pomoći i gluposti.
2015 12 09
...PUNO PUNO NAJVIŠE je lijepo, a vjerujem i cijenjeno, dok nečiji post, koji vas možda na prvu razljuti, pročitate još jednom...2x, 3x, 6x NEGO dok brzopleto i bez razmišljanja pokrećete svađu. To kaj netko ne umeće smajliće u poruke NE znači da se svađa. To kaj netko piše isključivo književno (,zrelo) i bez smajlića, NE znači da se hoće svađati. I meni se puno puta dogodilo da to pomislim i sad poruke pročitam više puta jer ih ne skužim od prve. Da, ne skužim svaki post od prve i onda ga pročitam opet i ne pada mi na kraj pameti svađati se s nekim nego komunicirati, a to se može odraditi i bez fakin smajlića. Ono kaj vam se nekad čini ko napad, zna stvarno i najiskrenije biti samo dobra namjera, ništa više. Kad već svi dijele svoja mišljenja, eto i par mojih, nek se vide. Možda netko razmisli o tome, pusti glas, nadogradi te misli... Probajte ne naći nešto negativno u tome svemu. :D Neću se ispričati na gramatičkim greškama jer brzo tipkam i baš me briga.
2015 12 09
...PUNO je lakše guglati traženi pojam (ili više njih) NEGO dolaziti na krpice, čekati da se učitaju, otvarati temu, tipkati i čekati da vam netko drugi to izgugla i javi ...PUNO je ljepše (a vjerujem da i bolje prolazi) dok se otvore zanimljive, poučne (poučnije), zabavnije i pozitivnije teme NEGO teme u kojima se direktno ili indirektno reklamira. Skica indirektne reklame izgleda nekako ovako: - naizgled bitan tekst/kratko, sažeto i obično gramatički netočno izražavanje mišljenja Nakon toga slijedi spominjanje vlastite prodaje/neprodaje. Iskreno, (samo)reklamiralice zaobilazim zaobilaznicom preko Vrbovca dok kod ostalih, koje se ne reklamiraju, čak i zavirim. (trenutno nema zaobilaznice preko Vrbovca, ali mi je prvo palo na pamet) ...PUNO je ljepše imati raznovrsne teme na repertoaru u nedavnim temama NEGO 5 istih, a drukčije sročenih. Obično je riječ o samoreklamiranju ili o ispitivanju jedno te istih stvari ili traženje informacija koje su dostupne stvarno, ali stvarno i najozbiljnije na guglu! ...PUNO je ljepše vidjeti da si krpičarke međusobno pomažu/usmjeravaju jedna drugu i ako već uzmu vremena za čitanje nečije teme, razmisle prije nego brzopleto odgovore NEGO dok svaka koja se javi na temu, hoće i misli i najiskrenije vjeruje da je njeno mišljenje jedno jedino ispravno i da nema drugih mišljenja sem njenog! *Uz pet uskličnika i virtualno frktanje nosom.*
2015 12 09
Predivno je što si mudra koliko i draga. Zdušno se pridružujem preskakanju vijače :>!
2015 12 09
Ana svaka cat na postu...i sto si podijelila sa nama sboje misli i emocije! :)
2015 12 09
Ja se trudim svakoga razumijet. Netko možda nema ured, obitelj, posao, nekima su krpice možda važnije nego nešto drugo..neki su osjetljivi na nesotavljanje povratnih, neki na nepristojnost a neki na teme o tome..svatko je drugačiji i svima nešto drugo smeta, samo je pitanje u kakvoj ste fazi života, kakav ste karakter i kakve su okolnosti. Stoga mislim da je najbitnije poštovat tuđe... Ima dosta cura koje otvore teme i za savjete i razgovore, ali nažalost te teme brzo zamru, ostanu uglavnom one gdje se ljudi svađaju i sl..a onda opet, bolje se preucavat na netu ako već moraš ( uvjetno rečeno) nego na poslu i doma i u stvarnom svijetu.. Eto, ukratko, i moje mišljenje..a i svatko može imat loš dan, zar ne?? Sa smajlićem ili bez, svejedno
2015 12 09
<3 <3 <3
2015 12 09
Zanimljiva tema i pametno zboriš djelomice..no evo nameće mi se pitanje samo po sebi,..ako je samo virtualni svijet, nebitan skroz, čemu i ova tema na njemu o njemu.Znači i ti mu poklanjaš vrijeme i živce. Čemu facebook,twitter,instagram,pinterest,... mi ljudi smo ih uzdigli! I ako su tako važni oni, zašto nebi bile krpice gdje se ipak vrti neki novac,.. i većina tema i radnji se svodi opet na,pogađate,..novac, koji nije zanemariv u današnje vrijeme. Svi imamo pravo na mišljenje. I zašto ljudi misle da postoje pametne i glupe teme, što je meni pametno drugom će biti glupo i obrnuto! I znate što, neka i glupih tema svaki dan,jer i na njima sam stupila u kontakt sa par divnih cura/žena i dobila različite korisne savjete i shvatila da ovdje ima divnih osoba. Spominjete googlanje za puno toga, ..da sam googlala i da nisam na krpama čitala temu istu otvorenu po 50.put o makeup proizvodima, nebi došla do cure koja mi je udijelila jako korisne savjete i gušt je snjom pričati! Otvorim glupu temu o korištenju krpica, javi se jako draga ugodna osoba za pomoć i čavrljanje. Tema o odjeći za doček po 20.put, vidim neku povoljnu stranicu koju prije nisam, naiđem na curu koja naručuje,.. Onda one "zločeste" teme poput koliko to košta na ebayu a koliko na krpicama nekog sigurno spiječe da plati duplo više. Tako da,..uopće mi ne smetaju ponavljane teme, nekom nisu glupe,a ja obiđem koja mi smeta.
2015 12 09
Ana, slazem se - svaka ti je riječ na mjestu.
2015 12 09
Pozdrav Ezri, Wiz! Znašš kako se kaže - Pametnome čovjeku i komarac je muzika. Onom drugom ni google prevoditelj neće pomoći u objašnjenju što je pisac htio reći...
2015 12 09
Živjela ti nama, Ana!
2015 12 09
Točno tako, gita :)
2015 12 09
Gita samo pozdrav? A di je cmoka? :*
2015 12 09
Ma, Ezrić, otkad je izvršen genocig nad nedužnim smajlovištvom nikako smisliti dostojnu crnu zamjenu za zaljubljenka, šmrc! Evo, ljubim iz petnih žila, izvinjotina ako je malo slinjavo, =))!
2015 12 09
Previše omalovažavajući post za nešto što je iznimno subjektivno. U rangu toga da se balerinu posere zašto joj je ples toliko važan kad tebi nije. Jer, ono, ona ima drukčiji ukus, i to je to? I ima pravo na to? Jednostavno smo različiti. I da, i mene živciraju teme što da kupim dečku za rođendan, jesam li trudna, zašto mi je obrisan artikl, i hisssss ti si meni neki dan napisala ovo ili ono, ali jbg, ne tiče me se što nekoga tišti dovoljno da pokrene temu na forumu o tome. Ne otvaraj i vozi dalje.
2015 12 10
1 2