Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

help Dioptrijske naočale

Trebala bi napraviti nove naocale, ful sam ostetila staklo na svojima [:tuzan] a tek sam ih nedavno preko zdravstvenog dobila, pa ne vjerujem da bi opet mogla taj neki popust dobit,..nova sam u dioptrijskom svijetu pa se nista ne kuzim [:hihot] Pa me zanima koliko otprilike kostaju samo diopt.stakla (jer okvir vec imam)? [:zaljubljen]
2015 12 11
u optici u kojoj ih ja radim oko 450kn 2 stakla, plastika sa zaštitom za komp. :)
2015 12 11
Cijena ti ovisi o tvojoj dioptriji. Vrsti okvira. Ako ti je veća dioptrija i cijena ti raste jer moraš uzeti neku stanjenu verziju leče. Ako je puni okvir je jeftinije nego ako ti je bilo gdje na flaks tj. dio bez okvira, jer onda ide žilavija leča. Trenutno sam već duže na porodiljnom, pa nisam u toku sa cijenama, ali od nekih 120 za najobičnije, 420 su ti neke srednje bolje sa antirefleksnim slojem, a 570 stanjena verzija. Cijene su cca koliko se sjećam. Najbolje otići u neku optiku, pa se raspitati za svoju dioptriju što nude.
2015 12 11
A koliko mora proci od zadnje Hzzo potpore za stakla da bi imala opet pravo na njihov popust? I hvala na svim informacijama dosad ;-)
2015 12 11
Ja sad bila na stranici i pročitala da dostavljaju samo Kanadu i USA. Kako dođu do nas i kolika je poštarina?
2015 12 11
Ne znam zašto to piše, šalju u Hrvatsku, a poštarina je 10USD bez obzira na količinu.
2015 12 11