Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prisluškuju li me?

Pozdrav, dali vam se to kada desilo. Ja imam osjecaj da mi je netko upao u mobitel. Imam ga 2 mjeseca, zadnjih 2 tjedna se 'čudno ponaša'. Kada nekog zovem, prije nego počne zvonit čuje se kao da se netko javio, kada odzvoni i osoba koju sam zaista nazvala se javi nekad se čuju šumovi i dupli glas. Kada ga zaključam nekad mi se sam upali na otključavanje tj traži pin. Također ako mi stigne poruka,prikaže se na zaslonu i nekada mi se neda otvoriti poruku i odgovoriti odmah tako da ga samo zaključam te se nakon nekog vremena i po 2 puta sam upali. Evo sada sam slikala odjeću za krpice, i ugasila ga kako bi pospremila stvari i odjednom zasvjetli i prikaže se zadnja slika koju sam slikala. Ne znam što reći, znam da duhovi nisu [:smije] [:smije] Također ne znam tko bi me pratio, život mi nije uzbudljiv sve je uvijek isto,isti krug prijatelja.. imate li neki savjet?
2015 12 13
odi malo do mobilnog operatera svog,pa im reci što ti se događa,vjerojatno ti netko upada ,možda ti i njemu
2015 12 13
dobro ti kaze flapp nije to sam tak prisluskivat nekog
2015 12 13
flapper kako mislis upada?
2015 12 13
Ko kupio mob? Dečko?Suprug?ili sama?
2015 12 13
Sama.. dečka imam 3 god,al sve je okej među nama čak sam i njemu rekla za ovo
2015 12 13
Moj bivši dečko je tako bio na cimerov komp instalirao neki program, pomoću kojega ti sa svog moba vidiš sve što ovaj radi i mogao je sam ''kopati'' po njegovom kompu, dok njega nema. Jednom prilikom je to i meni instalirao pa sam skužila i poludila. Možda je tebi tvoj dečko (ili tko već) instalirao tako nešto.
2015 12 13
ma valjda ti se broj umrezuje s nekim ,ja sam jednom također imala sličnu situaciju,neka fora sa frekvencijama,samo odi kod operatera pa će ti on skuzit šta treba,ja mislim da je to....nemoguće da ti je netko stavio bug ,to jedino ljudima na velikim polozajima ,kriminalcima i svoj toj ekipi,mogu staviti ,i to moraju imati dobrani razog za to,kako kaze Andrea,nije to samo tako nekog prisluskivati,moraš imati nalog za to zašto i kako i radi čega
2015 12 13
Ako se skype razgovori mogu snimati bez da onaj drugi vidi, zasto nebi i ovi. Ali naravno ne od strane drzavnih inst.nego netko privatno moze pomocu prog. Mada najvise mislim da je uredjal poludio od ispadanja mozda, bar sto se tice otvaranja slika i otkljucavanja. Meni se sam palio/gasio 800puta dnevno, popravila kontakt sa baterijom i super :)
2015 12 13
Ako prisluskuju gubis vezu na sekund dva, cujes jedva cujno klikanje. Ovo sto ti opisujes su `sumovi na vezi` :)
2015 12 13
mozda ti je samo mreza lošija i mob je odsluzio svoje? :D
2015 12 13
Imala sam problem da mi se u toku razgovora "ubace" potpuno nepoznate osobe 😣 Operater je tvrdio da je greška u mobitelu, promijenila ga, opet isto :-( Onda su tvrdili da moram i karticu promijeniti. Dosta dugo je to trajalo,jako neugodne situacije, ali greška je bila u operateru.
2015 12 13
Ma moguce je i to, na internetu sam pronasla da moram napraviti factory reset. Nadam se da ce to rijesiti problem.. Stvarno sam se uplasila :D
2015 12 13
Ja nekidan pričam na mobitel s dečkom i čula se ona ptičica kao da je poruka došla... meni nije, i nemam taj zvuk...sama sam doma bila tako da nije ni nekom drugom. S druge strane, ni njemu nije došla nikakva poruka ni nikom oko njega, ali isto je čuo kao i ja. Stvarno bolesno :D tu sam posumnjala da netko sluša joj hahah
2015 12 13
snježana,seronje kada moram tako,da problem u mobitelu,nije nego u njihovoj mrezi ....kako lazu samo da ne priznaju grešku
2015 12 14
1 2