Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

PBZ banka.....

nedavno sam si otvorila račun u pbz banci jer sam shvatila da su povoljniji 3x od zagrebačke u kojoj sam do tad bila... e sad imam problem, dobivam uplate i piše mi samo iznos, datum i opis plaćanja, pa nemam pojma tko mi je uplatio.. imam samo mobilno bankarstvo pa me zanima ako uzmem i internet bankarstvo, hoću li tamo moći vidjeti tko mi je uplatio?
2015 12 15
To je problem s aplikacijom mobilnog bankarstva koju imaju, rekli su da će ga riješiti tek pri sljedećem ažuriranju sustava, a ne znaju kad će to biti, ne tako skoro, što se tiče internet bankarstva ne bih ti znala reći.
2015 12 15
Da. Ili mozes otici u neku poslovnicu i na njihovom samoposluznom uredaju sama isprintati promet. Besplatno je.
2015 12 15
Dakle svi su se ti podaci mogli vidjeti do nedavno, sad se pojavio taj problem koji će biti riješen, samo Bog zna kada
2015 12 15
možda su oni to i namjerno tako napravili da ljudi uzmu i internet bankarstvo što se tiče samoposlužnog uređaja, ne mogu jer još uvijek nisam dobila njihovu karticu, jedino da na šalteru zamolim tetu
2015 12 15
Meni je usprkos tim nekim nedostacima koji se ponekad pojave PBZ odličan, ne bih ga mijenjala. Najgluplja stvar kod ZABE, osim što je i skuplja, je nemogućnost spajanja njihove kartice od tekućeg na paypal - zašto, nemam pojma, no neće... Vjerujem da će se ovaj problem brzo riješiti, a ako se radi o uplatama s krpica, zamoli cure koje ti uplaćuju da napišu u opis plaćanja svoj nick (npr. "uplata - ProdajaPrstena") pa ćeš odmah znati od koga je, čak i na aplikaciji. :)
2015 12 15
Pbz ima i one "uređaje" ne znam stručni naziv,u poslovnicama gdje staviš karticu i sama si izlistaš i isprintaš promet. Ja imam i mobilno i net bankarstvo imala sam i zabu,no zatvorila sam račun i bila je i skuplja i kompliciranija od pbz. Isto tako kod uplata tražim da napišu ili ime ili za kaj uplaćuju kako bih mogla provjeriti kad nisam kod kompa.
2015 12 15
I ja imam problem sa tim, ali kad napomenem curama da upišu u opis svoje ime ili nešto, to se i vidi onda... Pa napomeni sljedeći put curama da u opis stave svoje ime...
2015 12 15
Gdje se na pbz mobilnoj aplikaciji uopce moze vidjeti uplata koja dolazi na racun? Ja to ne mogu pronaci i do sad sam se orijentirala prema tome za koliko mi se povisio iznos na racunu...
2015 12 15
Uđeš u račune, odabereš račun koji te zanima (u slučaju da imaš žiro i tekući) onda pritisneš tri točkice u gornjem desnom uglu i odabereš zadnjih 10 prometa i sve ti prikaže. Onda ako želiš možeš kliknuti na svakog pojedinačno i pišu ti podaci
2015 12 15
otišla sam u pbz banku danas i teta na šalteru je rekla da je besplatno ispis računa Uljeshura, čini se da tvoja teta sama sebi naplati ispis.. težak je to posao :P
2015 12 15
Alalala1211 da tako i ja udem na svom androidu
2015 12 15