Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

cure molim vas pomoc :( dajte mi savjet

Pozdrav, imam jednu situaciju i ne znam sta da radim.. U kuci imam podstanare, dva mlada momka oko 25/26god i jucer nisu bili kuci a kako imam u jednoj sobi koja je zakljucana kao ''ostavu'' gdje smo neke stvari ostavili zvala sam ih da pitam smijem li uci jer mi trebaju neke stvari rekli su da mogu slobodno.. Stvarno im nisam njuskala ni nista al mi je u oko upala jedna mala prozirna vrecica,one kao za led prozirne u kojoj je nesto popust krupne soli..malo mi je sumnjivo to?? jel itko upucen sta bi to moglo biti?? znaci mali kao bijeli kristalici..momci su dosta kod nas i nikad nije bilo problema..al ako se radi o necem ozbiljnijem nebih ih vise drzala u kuci..molim Vas da mi pomognete? mozda je i sol obicna al onda bi je drzali na mjestu a ne kao zataskanu na polici [:boji] [:boji] [:znoji]
2015 12 15
Da nije crack?
2015 12 15
ne znam?? kako to uopce izgleda?? ja nisam u tome..msm vjerujem da niste ni vi al ako ste se mozda sreli s tim
2015 12 15
Pogledaj na google,nemam veze s drogom al sa googlala
2015 12 15
Ispada da ste njušakli jer nešto zataškano na polici nije vidljivo. Ako s njima nema problema, sumnjivog ponašanja ili čudnih posjeta ne bih prodavala pažnju.
2015 12 15
a da jednostavno pitate?
2015 12 15
uzmi uzorak :P i istražuj :P Čisto sumnjam da bi drogu tako na izvolite ostavili
2015 12 15
Tocno kako harpo kaze,ako nema s njima problema,neka ih,bolje ovako nego neko agresivan :-)
2015 12 15
Nije bilo na izvolte, bilo je zataškano na polici, al ona nije njuškala, samo joj zapelo za oko :D
2015 12 15
Kaj se sekiraš..i ak dilaju-znači da će bar imat para da ti plate stanarinu : ) ...a možda ljudi samo vole krupnu himalajsku sol držat u prozirnim vrećicama "na izvolte".
2015 12 15
haha cure,cure polica je kraj ostave a to je vise kao za jaknu ostavit i to i u kutu je stajalo to..vidljivo je kad dodes do toga.. sin mi se druzi s njima i bude nekad dole s njima,pa me strah :/ a nisu znali da cu ja doci
2015 12 15
a obojica imaju stalni posao tako da novaca imaju a kako mislis gadno? mrsavi su npr
2015 12 15
pa u prvom postu pise da su rekli da je ok da dodjes, sad odjednom nisu znali....a kak da ti mi pomognemo, odi nazad otvori vrecu i lizni, pa nam javi : )
2015 12 15
pošalji ih k meni...... već ćemo se nekako zbiti u malenom stanu :D
2015 12 15
ma nisu oni ocekivali da cu ih ja zvati ode cu kod nas cca godinu i nesto i nikad nismo ulazili a sad mi je stvarno nesto trebalo pa sam ih zvala jel mogu uci jer nisu bili kucia kakvog bi okusa trebalo biti ako je nesto drugo u pitanju?? ne mogu naci na internetu nista
2015 12 15
1 2 3 4