Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Facebook račun blokiran i kako da se ja sad prijavim

Drage moje,jedno vrijeme..tj duže vremena me nije bilo na fb ni na krpicama,u međuvremenu mi je fb račun blokiran i sada se ne mogu prijaviti na MK. Poslala sam email korisničkoj podršci na MK ali nema odgovora. Šteta mi je otvarati novi profil jer na starom imam toliko stvari i preko 170 pozitivnih komentara. . Što da radim? ??
2015 12 17
pisi fejsu da odblokira profil znam da su se na fejsu blokirali profile koji nemaju ime i prezime, vec nickove kako se prije moglo stavljati....ako nisi imala ime i prezime moze biti da ti je zato blokiran....
2015 12 17
Ma to je bio prodajni i mene nije bilo mjesecima pa mi sad traže da im printam svoju osobnu...i nema šanse da ga mogu vratiti. Nije mi žao tog profila zao mi ovog
2015 12 17
blublu, ja sam isto logirana preko fejsa i prije nekoliko mjeseci nisam se mogla s njim ulogirat, pa sam kliknula na prijavite se upisala svoje korisničko ime i kliknula da sam zaboravila lozinku, došla je na mail i bez problema sam ušla na profil....probaj
2015 12 17
a steta....mislim da se na krpice onda vise ne moze.....ili mozda da se upise mail i loznika koji su koristeni za fejs
2015 12 17
> IvanaSpalatin: > blublu, ja sam isto logirana preko fejsa i prije nekoliko mjeseci nisam se mogla s njim ulogirat, pa sam kliknula na prijavite se upisala svoje korisničko ime i kliknula da sam zaboravila lozinku, došla je na mail i bez problema sam ušla na profil....probaj Jesam prekjučer, a sad mi uopće ne da tu opciju.. I nije mi došao niti jedan nail nakon sto sam više puta tražila, čak sam i drugu tj ovu sadašnju stavila isto maila nema
2015 12 17
> SuzyDr: > a steta....mislim da se na krpice onda vise ne moze.....ili mozda da se upise mail i loznika koji su koristeni za fejs Ne mogu nikako 😖
2015 12 17
Idem ispočetka stavljati stvari a ima ih stvarno puuuno.. Imaju li MK u vidu postavljanje aplikacija,bilo bi to puno brze
2015 12 17
mozda budes mogla ovo sto Ivana kaze kad porade krpice, jer nemamo ni mailova za upite
2015 12 17
Mene zbunjuje tu par stvari. Na prošlom profilu iz Poreča, na ovom iz Kraljevice, uz to na prošlom piše da nisi u HR pa zbog toga nisi za zamjene, ali preferiraš Tisak (koliko znam, u inozemstvu ga nema). Na novom piše da se ne možeš sjetiti lozinke, a tu pišeš da ti je fb profil blokiran. Da ne velim što ... lud zbunjenog.
2015 12 17
> hanami: > Mene zbunjuje tu par stvari. Na prošlom profilu iz Poreča, na ovom iz Kraljevice, uz to na prošlom piše da nisi u HR pa zbog toga nisi za zamjene, ali preferiraš Tisak (koliko znam, u inozemstvu ga nema). Na novom piše da se ne možeš sjetiti lozinke, a tu pišeš da ti je fb profil blokiran. > Da ne velim što ... lud zbunjenog. Poreć,Kraljevica, Rijeka zar je bitno od kuda sam? Možda netko šalje umjesto mene? Mislim da je bitnije da nisam nikoga do sada prevarila ili?
2015 12 19