Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Izmjena oglasa

Pozdrav! Da li netko zna kako izmjeniti podatke u oglasu? Misli na tekst ili cijenu. Pitala sam krpice ali nitko se jos nije oglasio. Hvala! :-)
2015 12 20
Kad odeš na profil i vidis sve svoje oglase, ispod svakog je navedeno Promijeniti|Brisati, ako želiš promjenu onda klikneš na Izmjeniti i ukucaš text koji želiš., I nakon toga sačuvaš, koraci idu kao i kod postavljanja novog oglasa.
2015 12 20
Dobro jutro harpo :)
2015 12 20
Dobrojutro hanibani! Kako si? Jesi kupila rasvjetu ili si jos uz svijece? Hehhheheheh...
2015 12 20
Pa svijeće su sad blagdanski prigodne hehehe. Montirat ću bor u kupaonu i problem riješen :D Stalno kupujem nešto, opet sam apdejtala temu o rasvjeti, al još nemamo konsenzus oko lampe :D
2015 12 20
Hahhahahahhahah... Onako za bozicno okruzenje pravim se da znam klizati, uredovno se utjesim kuhanim vinom i kobajom,pogotovo za spektakularne piruete popracene padovima.
2015 12 20
Samo da ne dobijes grancicu a ne bor,ili bor bez iglica al je bor..hahhahaah....
2015 12 20
Koja slučanost, tak i ja kližem :D Gledala sam jučer otužan izbor ispod peveca, izgledali su ko da su došli iz Černobila :( Zato baš idem u izvidnicu :D
2015 12 20
Harpo upiknula sam si bor, kad utopim onaj bon koji su mi dali, ispast će da je koštao 10kn. Zbilja im je solidna ponuda, nisu svi vani, al povremeno dolaze s kamionom punim drvaca pa biraš kakav te veseli :)
2015 12 20
Ako ima i iglice u kompletu onda si prošla preodlično ...hhehehhehehehe.... Ajde kad ga pokitiš očekujem sliju ;-) Kod mene se reciklira, every year the same...Samo kombinejšn kuglica bude dugačnejšiji, ove godine, crno-bijela...
2015 12 20
Zasad ima, ne garantiram što će me dočekat do Božića :D U la la tvoje drvce će bit šik. Moje više na epilepsiju :D obećala sam još par ljudi sliku tak da će tu završit svakako. i ti svoje pofotkaj pa ćemo se đorati za slike :D
2015 12 20