Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Nema kolača al ima orgonita xD

Dobro jutro ili dobar dan : ) planirala sam ovaj vikend peckariti suhe kolacice za bozic, al eto, nije mi vrag dao mira, pa sam umjesto toga pravila orgonite, bitno da se nesto pravi xD Čudesna šuma i disney banda
2015 12 20
Prestani me mamit više,u minusu sam :D
2015 12 20
hihihi
2015 12 20
Lako se tebi smijat.Ja jedva odoljevan :D Stvarno su predobri,svi od reda :-)
2015 12 20
thank you eeeee dok si tu, ti si strucnjak za jakne, jesi narucivala sta iz Sport & Moda ?
2015 12 20
Suzi, baš su ti lijepi : )) a za kolače još ima vremena xD
2015 12 20
Koliko kn orgonska piramida?? =) najvise volim najobicnije orgonite bez ubacenih slicica i sl. samo neka ima metala :)
2015 12 20
hvala zenske : ) ma svi su mi lijepi, dobro si me sjetila, dugo nisam pravila te bez slika, radila sam ih sa koluticima drveta i metalom...nemam na ovom kompu slike tih...moze biti da cu ostat bez kolaca xD mala piramida (ova kraj svjecnjaka) 50 kn baza joj je cca 7x7 cm a visina cca 5 cm ova velika smedja kraj ankh-a je 100 kn baza cca 10x10 cm a visina cca 8 cm
2015 12 20
ja sam ljubiteljica piramida =) cijene su pristupacne, imam jednu veliku kao ova smedja,no imala sam nezgodu i polomili su se vrhovi,ali drzim ju, nezelim ju bacit,mislim da je jos funkcionalna, =) orgonite sam kupovala od jednog decka iz osijeka,za moj gust meni su naj bez slicica, s kojim kristalom,eventualno malo sljokica, bakrena spirala i par vrsta metala, no svakako treba experimentirati,svako nesto voli, zelim ti puno srece u daljnjem radu i prodaji, voljela bi si priustit jednu piramidicu =)
2015 12 20
radi ona i bez vrhova, dosta su osjetljive sto se lomljenja tice...stavljam bakar, mesing, broncu i aluminij....trudim se izvana ono da izgleda "fensi" a iznutra ima svega : ))
2015 12 20
Suzy,misliš stručnjak za promašene kupnje? Onda san ta.OK,ne baš sve :D Kupovala ali ne jakete ako si na njih mislila?! Starke sam uzimala :-)
2015 12 20
nema mi onda druge nego da oprobam i ja to sa jaknama, samo se nadam da nece biti promasaj xD
2015 12 20