Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je stellablu????

super...kupujmo onda original dior pudere po 19 kn koji nisu testeri...)))))ali su iz kineskog dučana...ha..ha....točno gea,bitno da mi možemo do nje...
2015 12 22
E pa sad, cure, vi bi probrale,...Pa moglo se očekivati da će sa svima nepoštenim preprodavačima "pasti" i oni pošteni od kojih volite kupovati. Mislim ili se zavodi red ili je dozvoljeno sve svima. Nekom trebaju i fake adidas trenerke,a ne treba mu StellaBlue. Iako mi je žao jer sam među vama koji više vole takve profile, ali ne može adminka sada birati, bilo bi nepošteno prema drugima.
2015 12 22
Rekla bi da većini smeta činjenica da su obrisane samo neke, a ne sve koje preprodaju. Eto, neke su se snašle pa su u opis napisale da su stvari od više osoba, a zna se da preprodaju. Dvije korisnice su imale poprilično slične stvari, neke artikle i iste (vjerojatno na istom mjestu nabavljaju robu), jedna je blokirana, druga ne. Da je stallablu napisala u opisu da prodaje dekorativu, preparativu i parfeme od svih svojih rođakinja i prijateljica valjda ne bi bila blokirana. I realno, koliko nas ima hrpu rođakinja koje su opake shoppingholičarke u veličinama od xxs-xxxl? Osobno, ne smeta me preprodaja, nek se cure snalaze kako god znaju, al me jako ljuti ovo aljkavo brisanje. Shvaćam da je Ivančica sama u svemu ovome i da nikako ne može sve odjednom riješit, al valjda se onda radi jedna po jedna stvar pa će s vremenom sve riješit, a ne ubacit blokiranje preprodavača kad su pustili novu (očajno odrađenu) stranicu u pogon, punu bugova na kojoj ništa ne funkcionira i sad ima na vratu hrpu stvari. A gdje su još krivi tagovi, slike s neta, nedozvoljeni oglasi, reklame, prevare.....
2015 12 22
Taj tko briše može stalno sjediti i čekati nove oglase,gledati i čitati i brisati jedan po jedan.Jer evo nisu ni slike sa neta.Nije odmah prepoznatljiv.
2015 12 22
A najgore što ima već puuno likeova, znači nekima je ovo vaša Stellablu..
2015 12 22
e o tome pričam, brojevi od 36 do 40...a valjda je u dučanu bila u žurbi pa kupila sve brojeve...kao kući će probati koje joj odgovoraju...)))))ma nije to preprodaja,a bome ni tester...hi hi
2015 12 22
Hahaha, tester nije :D
2015 12 22
Hahahaha, ova je vrh :D
2015 12 22
A u pravu si, velik je ovo zalogaj i za više osoba, a ne jednu. Stalno iskaču novi takvi oglasi i novi profili, tko bi sve popratio i obrisao..neki neće odustati ako fino zarađuju od toga. Mene živcira i iskorištavanje nečijeg neznanja tj.neobavještenosti, evo osobno sam prvi put na forumu krpica čula za MaxiNovu i njihove cijene. Tako isto ima onih koji ne znaju koliko je nešto na ebayu i da je uopće sa ebaya (i sl.) pa neki to debelo koriste.
2015 12 22
Sonja, u zadnjem postu si sve rekla :) Naša Stellablu je prodavala skupu original kozmetiku po jako pristupačnim cijenama, za razliku od ovih što su gore navela. Uopće je ne možeš staviti u isti koš s njima (ne mislim na tebe osobno, već općenito)
2015 12 22
može mi netko ostaviti njen profil s fejsa, u inbox? mama mi je uvik pratila njen profil, kupovala itd, pa da joj dam link
2015 12 22
Pa znam ali svi idu u isti kos..svi su jednaki u ovom slucaju adminu..
2015 12 22
> gea1508: > Jos jedna u nizu gluposti na krpicama, al bitno da se moze doci do nje. Tko nema face nek mi se javi u inbox. Bok Gea! Mozes li mi reci kako da dodjem do Stelle? Hvala
2016 01 10
1 2